Disco Night

Disco Night
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

Michal David a další

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Zavzpomínat na mladá léta, zapařit na retro diskotéce a podpořit charitativní organizaci Debra, která pomáhá pacientům s nemocí motýlích křídel. To vše můžete v jediný den na jediném místě. Krátce před vánočními svátky, 22. prosince 2016, se ve Velkém sále pražské Lucerny uskuteční první benefiční diskotéka ve stylu 70. a 80. lets názvem Disco Night! Chybět nebude ani ikona doby, zpěvák Michal David se svým live Discopříběhem.

základní - 590Kč
stříbrná - 890Kč a získají diář DEBRA
zlatá - 1190Kč a získají kalendář DEBRA

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Zavzpomínat na mladá léta, zapařit na retro diskotéce a podpořit charitativní organizaci Debra, která pomáhá pacientům s nemocí motýlích křídel. To vše můžete v jediný den na jediném místě. Krátce před vánočními svátky,
22. prosince 2016, se ve Velkém sále pražské Lucerny uskuteční první benefiční diskotéka ve stylu 70. a 80. lets názvem Disco Night!

Retro pecky na diskotéce zahrají slavní DJ´s ze sedmdesátých a osmdesátých let, kteří byli zvyklí vyprodat a bavit celou Lucernu. Nyní se o to pokusí znovu desítka z nich – DJs : Pavel Cernocký, Tomáš Krejcí, Michael Viktorík, Jaroslav Tůma, Luděk Formánek, Miloš Klikar, Jiří Fryc, Jirí Pošta, Břetislav Vlček, Jitka Benešová, Jaroslav Zelinger, Martin Vysušil..  Chybět nebude ani ikona doby, zpěvák Michal David se svým live Discopříběhem.

Celý večer bude laděn do slavnostní vánoční atmosféry. Chybět nebude soutěž o DISCO krále a královnu, proto kostýmy a účesy vyladěné do doby jsou vítány.  Důležitou součástí večera budou i projekce  tématických klipů, fotografií a scanů připomínajících Disco 70 a 80 let. Kompletní výtěžek ze vstupného  půjde ve prospěch účtu asociace DEBRA ČR.

Multimediální disco show bude moderovat Marek Vašut. Na podiu se ale setkáte i s Jitkou Čvančarovou a dalšími tvářemi DEBRA ČR.

Režie: Marek Ciccotti

Moderátor: Marek Vašut

Hvězda Večera: Michal David

Fotky a videa

Facebook