Tom Odell (UK)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

D Smack U Promotion a Red Triangle uvádějí Tom Odell / UK - Nové album na letošek oznámil velký talent britské pop music Tom Odell, který se jako velký talenkt v roce 2013 poprvé představil pražskému publiku. Do Prahy zamíří i v rámci turné k jeho dalšímu albu, tentokrát však odehraje koncert 26.listopadu 2016 v pražské Malé sportovní hale. Support: Jane's Party / CAN.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Tom Odell vymění Lucerna Music Bar za Malou sportovní halu

Nové album na letošek oznámil velký talent britské pop music Tom Odell, který se jako velký talenkt v roce 2013 poprvé představil pražskému publiku. Do Prahy zamíří i v rámci turné k jeho dalšímu albu, tentokrát však odehraje koncert 26.listopadu v pražské Malé sportovní hale.

V roce 2014 si Tom Odell s hrůzou uvědomil, že strávil téměř rok propagací písniček ze svého debutového alba “Long Way Down”, alba, které mu zajistilo velký a zasloužený úspěch v roce předešlém. 

Album se skvěle prodávalo – milion kusů, dosáhlo první příčky v britské hitparádě a získalo platinovou desku. Odell, který za album získal cenu Ivor Novello Award pro Nejlepšího skladatele, si ale uvědomoval, že tenhle úspěch také znamená, že během neustálého koncertování neměl čas složit nic nového. 

Tohle trápí každého umělce – jak a kde najít čas, v Tomově případě čas navázat na desku, kterou pochválili i Elton John, Billy Joel a The Rolling Stones, kteří Toma pozvali jako předskokana na svůj koncert v londýnském Hyde Parku.

Tom Odell tedy udělal to, co mnozí umělci před ním. Zastavil rozjetý vlak, koupil si letenku do New Yorku, kde si v East Village pronajal malý byt s klavírem, a začal pracovat na nové desce. Ve městě, kde znal jen velmi málo lidí, a kde je tak snadné být cizincem. 

Tak začalo vznikat album “Wrong Crowd”.

Kromě samotářských toulek po New Yorku několikrát na koncertě doprovodil  Billy Joela v Madison Square Garden. Získal zas životní rovnováhu a písničky se začaly v jeho hlavě samy objevovat.

Na jaře 2014 Tom podnikl turné po Evropě a převzal cenu Ivor Novello Award, ale v září opět opouští Londýn a tentokrát je jeho cílem Los Angeles a čtvrť Echo Park.  Album “Wrong Crowd” právě zde začalo dostávat svoji podobu.

Desku produkoval Tom s Jimem Abbissem – a dali mu rytmičtější, energičtější tvář. 

Album ovlivnila také Tomova láska k filmům. V New Yorku jich viděl desítky – mezi jeho nejmilejší režiséry patří Wong Kar-wai, Paolo Sorrentino, Terrence Malick, Wim Wenders a Fellini.

Během natáčení desky Tom vytvářel scénáře ke kolekci filmů, které hudbu doprovázejí. Společně s režisérem George Belfieldem odcestoval do Jižní Afriky, kde natočili první část filmu o člověku, který je ničen svým nihilistickým a hedonistickým životním stylem. Film také ukazuje, jaký má takový rozklad vliv na lidi kolem hlavního hrdiny.

“Jeho životní styl nakonec zničí jedinou nevinnou věc, která mu zůstala, jeho lásku. Tím končí první část filmu, ale příběh pokračuje….”

Album “Wrong Crowd” vychází 10. června, 26.listopadu ho Tom Odell představí live v pražské Malé sportovní hale.

 

Jane's Party

Biografie

Jane’s Party je čtyřčlenná parta, která mísí duch kanadského Toronta a jeho indie-rockové scény s řízným brit-popem. Kapela v Kanadě předskakovala Manic Street Preachers, Tomu Odellovi a the Maccabees. Na jejich posledním albu Tunnel Visions je deset nabroušených a chytlavých písniček, včetně hitu 'Coming On Strong'.

Citáty z tisku

"Jane’s Party jsou démant, který jste hledali. Jejich třetí LP Tunnel Visions přináší světu vzpomínku na časy, kdy kapela s kytaramivyprodávala stadióny a hudba se poslouchala z elpíček od začátku do konce.[Jane's Party] mají dar dělat hudbu, která není snadná k poslechu, ale do které se snadno zamilujete."- Shannon Ruzgys (Atwood Magazine)

“Tahle čtyřka má stejné charisma a příslib, který připomíná ty nejslavnější kapely jako The Beatles, The Kinks, The Band.”-Natalia Buia (Sticky Magazine)

"Jane's Party a jejich skákavý beat, silné melodie a těsné harmonie vyvolávají vzpomínky na všechny ty legendy, od The Beatles a Beach Boys k Squeeze." - Darryl Sterdan (Toronto Sun)

 

Více info:

www.tomodell.com

www.facebook.com/tomodellmusic

www.facebook.com/jakebugguk

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

Fotky a videa

Facebook