Twenty Øne Piløts - Emøtiønal Røadshøw

Twenty Øne Piløts - Emøtiønal Røadshøw
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

Změna místa konání

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Ondřej Ruml - Jdeme na Ježka

Areál Státního hradu, Šternberk

19.07.2018

Thomas Anders from Modern Talking + Michal David

Amfiteatr, Konopiště

20.07.2018

Americké duo TWENTY ØNE PILØTS se po půl roce vrátí do Prahy. Jejich první vystoupení v Praze bylo úspěšně vyprodané čtvrt roku dopředu. Druhý koncert v rámci České republiky proběhne v Tisport Areně Praha 4. listopadu 2016. Support: Bry (IR)

Rezervace nejsou povoleny, děkujeme za pochopení.

 

Twenty Øne Piløts se stěhují do Tipsport Areny  (původně Forum Karlín)

 

4. 11. 16 Tipsport Arena, Praha

Praha, 20. května – Koncert amerického duo Twenty Øne Piløts se přesouvá. Poté, co během pár hodin vyprodali Forum Karlín, se pražská zastávka Emøtiønal Røadshøw přesouvá do holešovické Tipsport Areny. Všechny dříve zakoupené vstupenky na koncert 4.11.2016 do Fora Karlín zůstávají v platnosti a jsou na stání.

 

 

* pozn.: Premium šedá / na vstupence označena jako VIP sektor je označením pro nejlepší místa v hale a nepojí se k němu žádné další benefity.

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Vyprodaný koncert Twenty Øne Piløts se blíží

4. 11. 16 Tipsport Arena, Praha

Praha, 27. října 2016 – Americké duo Twenty Øne Piløts se vrací do Prahy. Vystoupí již 4. listopadu 2016 v Tipsport Areně. Jako speciální host se představí irský zpěvák Bry. Koncert je vyprodaný.

Twenty Øne Piløts jsou Tyler Joseph a Josh Dun, hudební duo pocházející z amerického Ohia. Minulý rok vydali v pořadí již čtvrté album Blurryface, které sklidilo mnoho pozitivních reakcí. Singl Stressed Out se umístil na druhé příčce Hot 100 hudebního žebříčku Billboard a na Spotify má momentálně přes 560 milionů poslechů. Podobně úspěšný je nejnovější singl Heathens, který se objevil na oficiálním soundtracku k filmu Sebevražedný oddíl v hlavní roli s Willem Smithem nebo Jaredem Letem. Do Prahy se dvojice vrací v rámci světového turné s názvem EMØTIØNAL RØADSHØW, které je téměř ve všech městech vyprodané.

NTY ONE PILOTS EMOTIONAL ROADSHOW

Pořadatel: http://www.fource.cz

Fotky a videa

Facebook