AMADEUS live

AMADEUS live
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

film s živým doprovodem

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Atmo Music, Sebastian, Jakub Děkan

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

29.01.2018

Nejslavnější film Miloše Formana Amadeus se vrací na plátno v originálním provedení s živým orchestrem a sbory. Film Amadeus z roku 1984 oceněný osmi Oscary, bude v Praze uveden necelý měsíc po světové premiéře v londýnské Royal Albert Hall v originální podobě - promítaný na obrovském HD plátně za synchronizovaného doprovodu živého orchestru a sborů.

Držitelé vstupenek 1. kategorie (VIP Package) na večerní představení Amadeus Live si mohou u našich hostesek u vchodu do sálu vyzvednout dárkovou tašku s 2-CD s režisérským sestřihem Formanova filmu Amadeus. Program naleznete před začátkem koncertu na svém sedadle.

 

Film se bude promítat v angličtině s českými titulky.

Vstupenky pro vozíčkáře lze zakoupit na prodejních místech.

 

Mimořádná zpráva: Excelentní český klavírista Jan Bartoš, který měl hrát sólové party na koncertu Amadeus Live, nemůže bohužel kvůli vážné indispozici na představení vystoupit. Podařilo se nám ale ve spolupráci s ním zajistit více než důstojnou náhradu. Mozartovy party na klavír, komorní varhany a celestu na obou koncertech odehraje vynikající britský pianista a skladatel pan Jonathan Powell - https://jonathanpowell.wordpress.com/biography/

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Nejslavnější film Miloše Formana Amadeus

se vrací na plátno v originálním provedení

s živým orchestrem a sbory

Kongresové centrum Praha, 13. Listopadu 2016

Světová premiéra nejslavnějšího Formanova filmu Amadeus  LIVE se symfonickým orchestrem je v Londýně totálně vyprodaná a v Praze se přidává druhé představení

Film Amadeus z roku 1984 oceněný osmi Oscary bude v Praze uveden necelý měsíc po světové premiéře v londýnské Royal Albert Hall (14. 10. 2016)  v originální podobě - promítaný na obrovském HD plátně za synchronizovaného doprovodu živého orchestru a sborů. Představení v Londýně je několik měsíců dopředu zcela vyprodáno. I v Praze je o představení obrovský zájem, proto pořadatelé po dohodě se zahraniční produkcí přidávají ještě jedno představení, a to ten samý den od 13.30 hod.

Proslulý velkofilm vznikl jako adaptace původní divadelní hry od Petera Shaffera. Vítěz osmi Oscarů včetně ocenění za nejlepší film, přepychový Amadeus od Miloše Formana,  je zvukovým a vizuálním potěšením všech smyslů.  Strhující příběh osudového střetu geniality s průměrností se natáčel před 32 lety v Praze a podílelo se na něm velké množství českých filmových tvůrců i herců. Dokonalá kamera Miroslava Ondříčka, fantastické kostýmy Theodora Pištěka ml., krása pražských paláců, divadel a uliček, to vše propůjčilo filmu nesmazatelnou atmosféru. Forman, mistr velkých lidských dramat, dokázal s Mozartovou pomocí zprostředkovat dnešnímu divákovi prožitek ze špičkové klasické hudby.


"Amadeus spřádá krásný, tragický příběh, jenž okouzluje děti i dospělé. Má v sobě vše – lásku, nenávist, krveprolití, smlouvu s Bohem, dobové elity, tajemného cizince, vraždu i jedna z nejlepších hudebních děl, která byla kdy složena. Který jiný film vám nabídne byť jen polovinu?"(The Guardian).

Uvedení Formanova Amadea právě teď, v roce významných Mozartových jubileí a těsně po světové premiéře, bude bezpochyby velkou událostí pro všechny příznivce Mozartovy hudby, Formanových filmů, milovníky Prahy a vůbec všechny diváky hrdé na naše umělce oceněné i v zahraničí.

 

Dirigent: Ludwig Vicki
Orchestr: PKF - Prague Philharmonia
Sbor: Canti di Praga
Klavírní sólo: Jonathan Powell

 

Představení pořádá společnost JV Agentura s.r.o.

 

Photo: © 21st Century Orchestra / The Saul Zaentz Company/Warner Brothers

Fotky a videa

Facebook