Vivaldianno World Tour 2016: City of Mirrors

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Liberecká Home Credit Arena bude v pátek 6. května 2016 startovní čarou pro celou sérii světového turné VIVALDIANNO - WORLD TOUR 2016 - CITY OF MIRRORS. Pro světová pódia připravili autoři projektu VIVALDIANNO Michal Dvořák a Tomáš Belko novou unikátní 3D koncertní show postavenou na barokní hudbě se soudobým zvukem a rockovou energií.

Majitelé vstupenek á 990 Kč (plocha 1.-5.řada) obdrží CD zdarma (až na koncertě, kdy je před představením obejde hosteska)

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Liberecká Home Credit Arena bude v pátek 6. května 2016 startovní čarou pro celou sérii světového turné VIVALDIANNO - WORLD TOUR 2016 - CITY OF MIRRORS. Pro světová pódia připravili autoři projektu VIVALDIANNO Michal Dvořák a Tomáš Belko novou unikátní 3D koncertní show postavenou na barokní hudbě se soudobým zvukem a rockovou energií. Pod obrazové ztvárnění celého koncertu se podepsal uznávaný japonský výtvarník, režisér a animátor Kosuke Sugimoto. Velký orchestr klasického i art-rockového obsazení s uznávanými zahraničními sólisty je umístěn na pódiu mezi velkoformátové přední a zadní projekce, které společně s propracovaným light designem a nejmodernějšími technologiemi umocňují ojedinělý trojrozměrný hudební zážitek. Projekt Vivaldianno, který samotné tvůrce nepřestává překvapovat vřelostí ohlasů publika, se ve své nejnovější, třetí vývojové fázi Město zrcadel, rozmáchl k opravdu strmému letu s ambicemi velkolepé mezinárodní koncertní show.

Fotky a videa

Facebook