Dalibor Janda: Vánoční galakoncert

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Atmo Music, Sebastian, Jakub Děkan

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

29.01.2018

Kdo by neznal hity: Hurikán, Kde jsi, Kličkovaná, Jen ty samotná, Oheň, voda ,vítr, Padá hvězda, Všechno na Mars… stovky písniček, které spolu s těmi novými rozezpívávají dodnes nabité sály.

5.12.2015 Vánoční koncert DALIBOR JANDA, host: Roman Horký - Sono Centrum / Brno

 

9.12.2015 Vánoční galakoncert DALIBOR JANDA a kapela PROTOTYP - Lucerna Velký sál / Praha

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Agentura Hurikán a Hurikán Records  srdečně zve na slavnostní Vánoční Galakoncert Dalibora Jandy s kapelou Prototyp v Lucerně ve středu 9.prosince 2015.

Spolu s Daliborem  Jandou,jeho skvělým  Prototypem, Jiřinou Annou Jandovou , hostem programu ,si užijete  v tomto adventním čase každý okamžik tohoto koncertu, zavzpomínáte, potěšíte  svoje srdce a třeba i zazpíváte….

Vždyť kdo by neznal hity:Hurikán, Kde jsi, Kličkovaná, Jen ty samotná, Oheň, voda ,vítr, Padá hvězda, Všechno na Mars… stovky písniček, které spolu s těmi novými rozezpívávají dodnes nabité sály.

A navíc Dalibor slibuje na tomto galakoncertu i  předvánoční překvapeníJ

Jak říká Jan Krůta, kamarád a textař téměř stovky Daliborových hitů:
Dalibor Janda sleduje v klidu dění na české hudební scéně a je její nedílnou součástí, aniž by se musel zviditelňovat v bulváru a za každou cenu se prosazovat jakýmikoliv nestandardními způsoby. Patří do špičky české hudební scény a jeho publikum mu zůstalo nejen věrné, ale pod pódii pravidelně stávají i fanynky a fanoušci ve věku Daliborovy také zpívající dcery Jiřiny Anny Jandové. Trpělivá a pečlivá práce na nových projektech je dokladem toho, že se když se k talentu přidá pořádná dávka profesionality, odezva vždycky přijde.“

Upozorňujeme na vánoční turné 2015:

5.12.sobota - BRNO-SONO CENTRUM,19 hod

9.12.,středa - LUCERNA  PRAHA, 19 hod


PŘIJĎTE-TAM NESMÍTE CHYBĚT!

Fotky a videa

Facebook