Kristína a Band: Horehronie tour 2015

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Atmo Music, Sebastian, Jakub Děkan

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

29.01.2018

Mladá populární zpěvačka Kristína je zpěvačkou roku CZ&SK; hudebních cen ÓČKO 2011. V roce 2010 sa stala vítězkou slovenského národního kola Eurovision Song Contest.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

KRISTÍNA & BAND – HOREHRONIE TOUR 2015

Mladá populární zpěvačka Kristína je zpěvačkou roku CZ&SK hudebních cen ÓČKO 2011. V roce 2010 sa stala vítězkou slovenského národního kola Eurovision Song Contest.

V prosinci 2014 vyšlo už její čtvrté album s názvem Tie Naj, na kterém jsou její největší hity plus novinky, které zatím nikde nevyšly.

Je také nejhranější slovenskou interpretkou v České a Slovenské republice. V průběhu pěti let se zpěvačka, vlastním jménem Kristína Peláková, dostala mezi nejžádanější interprety slovenského showbyznysu.

Do povědomí českých diváků vstoupila především skladbou z roku 2010 známou pod názvem Horehronie. Nedávno si zahrála v úspešné české komedii Život je život, ke které nazpívala zároveň titulní píseň s názvem Number One

Na koncertě zazní tyto hity: 

•    Horehronie

•    Stonka

•    V sieti ťa mám

•    Pri oltári

•    Jablčko

•    Navždy

•    Odpušťám

její nejnovější singl Ta Ne, aj…

Fotky a videa

Facebook