Britterm Tour 2015 - Michal David / Bláznivá noc

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Atmo Music, Sebastian, Jakub Děkan

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

29.01.2018

Michal David oslaví své 55. narozeniny jedinečným koncertem v rámci BRITTERM TOUR,který se uskuteční dne 10.Prosince 2015 ve Zlínské hale EURONICS.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Michal David oslaví své 55. narozeniny jedinečným koncertem v rámci BRITTERM TOUR,který se uskuteční dne 10.Prosince 2015 ve Zlínské hale EURONICS.

Zpěvák a skladatel Michal David proslul zejména v 80.letech,kdy se přidal ke skupině Kroky Františka Janečka.Ale nechybělo málo a nikdy by hity jako Nenapovídej,Non stop,Céčka,sbírá céčka,Discopříběh či Každý mi tě lásko závidí,nevznikly.Michal David,tehdy ještě pod vlastním jménem Vladimír Štancl,studoval pražskou hudební konzervatoř a chtěl se věnovat výhradně jazzové tvorbě.Známý je nejen kvůli svým hitům,ale i jako autor hudby k řadě filmů(převážně z 80. letech),Vítr v kapse,Láska z pasáže,Discopříběh 1 a 2 a rovněž díky muzikálové tvorbě(Kleopatra,Angelika,Kat Mydlář).

Facebook