Letní hudební hraní: Lenka Filipová

Letní hudební hraní: Lenka Filipová

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Atmo Music, Sebastian, Jakub Děkan

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

29.01.2018

Letní hudební hraní budou dva dny akustických koncertů, kde se můžete těšit na letní nokturno v podání kantorů ZUŠ Šternberk první den a na koncert Lenky Filipové ve dni druhém. Klidný letní podvečer v romantickém prostředí nádvoří Státního hradu Šternberk, příjemná hudba… Přijďte si prožít tento jedinečný hudební zážitek a zapomeňte na starosti spolu s hudbou, která Vám přinese klid a harmonii.  
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Letní hudební hraní 

            V letošním roce se agentura ARKS Plus s. r. o. rozhodla pro rozšíření projektu Šternberské kulturní léto pod hvězdami a k Letnímu divadelnímu hraní přidala i Letní hudební hraní.

            Letní hudební hraní budou dva dny akustických koncertů, kde se můžete těšit na letní nokturno v podání kantorů ZUŠ Šternberk první den a na koncert Lenky Filipové ve dni druhém.

            Klidný letní podvečer v romantickém prostředí nádvoří Státního hradu Šternberk, příjemná hudba… Přijďte si prožít tento jedinečný hudební zážitek a zapomeňte na starosti spolu s hudbou, která Vám přinese klid a harmonii.  

Fotky a videa

Facebook