Valašské divadelní léto 2015: Věra Špinarová

Valašské divadelní léto 2015: Věra Špinarová

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Atmo Music, Sebastian, Jakub Děkan

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

29.01.2018

Věra Špinarová v doprovodu skupiny Adam Pavlík Band  přijede 17.7. 2015 do Rožnova pod Radhoštěm a bude to mega show! Uslyšíte všechny známé super pecky od této legendární zpěvačky, která dokáže strhnout publikum.

Koncert se uskuteční za každého počasí.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Stálice české rockové i populární hudby s nenapodobitelným hlasem

Věra Špinarová

zavítá do Rožnova pod Radhoštěm!

    Věra Špinarová v doprovodu skupiny Adam Pavlík Band  přijede v pátek 17.7. 2015 v rámci 13. ročníku Valašského Divadelního Léta 2015 do Rožnova pod Radhoštěm a bude to mega show! Uslyšíte všechny známé super pecky od této legendární a velmi oblíbené zpěvačky, která dokáže publikum strhnout nejen svým sytým hlasem, ale také temperamentním a vitálním vystoupením! Koncert se uskuteční za každého počasí v amfiteátru Na Stráni od 20:00 hod.

   Věra Špinarová je jednou z nejlepších a nejvýraznějších osobností českého popu a rocku. Kromě mnoha ocenění v podobě zlatých a platinových desek patří mezi prvních pět nejprodávanějších a nejžádanějších českých interpretek za posledních deset let.

Koncerty probíhají v průběhu celého roku a jsou stále vyprodány. Má celou řadu krásných hitů, například Meteor lásky, Music box, Bílá jawa 250, Raketou na Mars nebo Měj mě rád. Největším hitem se však stala píseň Jednoho dne se vrátíš, jejíž melodie je z filmu Tenkrát na západě. Prestižní záležitostí v roce 2007 bylo pozvání Věry Špinarové na ostravský koncert Joe Cockera, který neměl nikdy na svých koncertech hosty ani předskokany. Při hudebních akcích  ji doprovází její syn Adam se svou kapelou Adam Pavlík Band.

   A Vy si můžete tento jedinečný koncert vychutnat také, a to v pátek 17.7.2015 od 20:00 v amfiteátru Na Stráni v Rožnově pod Rodhoštěm! Tak neváhejte a kupte si vstupenky včas!!

Facebook