Britterm tour 2015 - Michal David / Bláznivá noc

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lunetic

Moon Club, Pelhřimov

24.03.2018

Viktorie - Křest CD "7 Days"

Jazz&Cocktail Club U Staré paní, Praha 1

04.04.2018

Michal David oslaví své 55. narozeniny jedinečným koncertem dne 19.6.2015 v O2areně v Praze. Koncert je již bohužel vyprodán, ale protože Michal nezůstává svým fanouškům nic dlužný, přidává další narozeninový koncert! Bláznivá noc s Michalem Davidem se uskuteční 9.12.2015 v ostravské ČEZ aréně.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Michal David oslaví své 55. narozeniny jedinečným koncertem, který se uskuteční dne 19. června 2015 od 19:00 v O2areně v Praze. Koncert je již bohužel vyprodán, ale protože Michal nezůstává svým fanouškům nic dlužný, přidává další narozeninový koncert! Bláznivá noc s Michalem Davidem se uskuteční 9.12.2015 v ostravské ČEZ aréně a protože o vstupenky je velký zájem, tak neváhejte s nákupem!

Zpěvák a skladatel Michal David proslul zejména v 80. letech, kdy se přidal ke skupině Kroky Františka Janečka. Ale nechybělo málo a nikdy by hity jako Nenapovídej, Non stop, Céčka, sbírá céčka, Discopříběh či Každý mi tě lásko závidí, nevznikly. Michal David, tehdy ještě pod vlastním jménem Vladimír Štancl, studoval pražskou hudební konzervatoř a chtěl se věnovat výhradně jazzové tvorbě. Známý je nejen kvůli svým hitům, ale i jako autor hudby k řadě filmů (převážně z 80. letech), Vítr v kapse, Láska z pasáže, Discopříběh 1 a 2 a rovněž díky muzikálové tvorbě (Kleopatra, Angelika, Kat Mydlář).

Fotky a videa

Facebook