Exkluzivní koncert Petra Koláře na Střeleckém ostrově

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Několikanásobný stříbrný Slavík, zpěvák – Petr Kolář chystá svůj Exkluzivní koncert na Střeleckém ostrově v Praze.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Několikanásobný stříbrný Slavík, zpěvák – Petr Kolář chystá svůj Exkluzivní koncert na Střeleckém ostrově v Praze.

Koncert se uskuteční na Střeleckém ostrově kde Petr Kolář vystoupí společně se svou kapelou.

Od 20ti hodin se můžete těšit na hity, které lámaly poslechovost rádií, např. Ještě, že tě lásko mám, Navzdory hříchům svým a další..

Ustálená kapela, se kterou Petr Kolář jezdí již řadu let po všech městských slavnostech, kulturních domech, samostatných koncertech a mají za sebou i turné tvoří: Jan Alan – baskytara, Ondřej Pátek – kytara, Matěj Belko – klávesy, Tomáš Brožek – bicí.

Přijměte naše srdečné pozvání a nenechte si ujít tento Exkluzivní koncert v ojedinělé atmosféře a krásném prostředí Střeleckého ostrova v centru Prahy.

Facebook