Aneta Langerová

Aneta Langerová

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Atmo Music, Sebastian, Jakub Děkan

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

29.01.2018

Zveme vás na koncert Anety Langerové v rámci turné Na Radosti. Uskuteční se v sále L&K; Forum ve ŠKODA Muzeu v úterý 10. března 2015 od 19 hodin.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Koncert Anety Langerové v rámci turné Na Radosti se uskuteční v sále L&K; Forum ve ŠKODA Muzeu v úterý 10. března 2015 od 19 hodin. Aneta Langerová zahájila koncertní turné Na Radosti symbolicky v jižních Čechách nedaleko od místa, kde zpěvačka hledala inspiraci a po kterém pojmenovala své nové album Na Radosti. Stejně pojmenované turné svou atmosférou naváže na projekt Pár míst. Na rozdíl od něj však koncerty nebudou jen akustické, Anetu Langerovou doprovodí kapela, smyčcové trio a piano.

Fotky a videa

Facebook