KAZAKY - Evropské turné 2015

KAZAKY - Evropské turné 2015

UPOZORNĚNÍ

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Atmo Music, Sebastian, Jakub Děkan

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

29.01.2018

Cena: Informace viz. níže

Kazaky - 15.5.2015 Lucerna Velký sál
Společnost TICKETPRO a.s. upozorňuje, že není pořadatelem této akce. Vstupenky na tuto akci jsou vyráběny, prodávány a distribuovány výlučně jménem pořadatele, kterým je společnost Starconcert s.r.o., zastoupená panem MUDr. Olegem Gastronovychem, IČ: 03077489, se sídlem Tyršova 1832/7, 120 00  Praha 2, Česká republika, a na jeho účet.
TICKETPRO a.s. žádným způsobem neodpovídá za konání této akce, anebo za to, že se konat nebude, neodpovídá ani za jakoukoliv změnu akce, dále neodpovídá za její průběh, za jakékoliv události, k nimž by na této akci došlo či za cokoliv co by mělo v této akci svůj původ.
Pořadatel akce požádal společnost TICKETPRO a.s., aby informovala držitele vstupenek na tuto akci zakoupené prostřednictvím společnosti TICKETPRO a.s., že mohou uplatnit své případné reklamace do 22.5.2015 do 17:00 hod u společnosti TICKETPRO a.s., která bude při jejich vyřizování postupovat podle pokynů pořadatele, jeho jménem a na jeho účet. Jakékoliv pozdější reklamace pak musí být učiněny již přímo u pořadatele.

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

KAZAKY
Evropské turné – květen 2015

Kazaky (výslovnost „kazáky“) je mužská taneční skupina čtyř profesionálních tanečníků, která byla založena v roce 2010 v Kyjevě. Na konci září 2010 vyšel debutový videoklip skupiny k jejich prvnímu singlu – „In the Middle“, který se stal skutečným fenoménem internetu. Brzy následoval druhý videoklip, natočený černobíle, k písni „Love“. Od tohoto okamžiku se stala skupina populární a získala nabídky na vystoupení při nejrůznějších módních přehlídkách. Jedno z takových vystoupení se konalo na začátku léta roku 2011 v Miláně, kdy ozdobila módní přehlídku nové kolekce DSQUARED známých návrhářů Dean and Dan Caten. Skupině se dokonce podařilo zahrát si ve videoklipu populární americké zpěvačky Madonny k jejímu singlu „Girl Gone Wild“.  V říjnu 2012 skupina vydala své debutové studiové album „Hills Chronicles“. Na počátku roku 2013 vyšly dvě nová hudební videa pro nezadané „Crazy Law“ a „Touch Me“. Ve stejném roce posléze natočila skupina své druhé studiové album „I Like It“. Na adresu skupiny často padají obvinění z propagace homosexuality a někteří představitelé ruských kozáků se domnívají, že její název v sobě skrývá pro ně urážku a diskredituje je. Proto bylo v Rusku hodně koncertů zrušeno z důvodů bezpečnosti členů skupiny. Hlavní prvky choreografie této skupiny tvoří akrobatický tanec a Waacking

Madonna o skupině KAZAKY prohlásila: „S KAZAKY bylo neuvěřitelně zábavné pracovat. Oni se pustili do práce, jakmile dorazili, a byli velmi profesionální a skromní...“

Arianne Phillips, stálá návrhářka Madonny (dvakrát nominovaná na Oskara) se po setkání s ukrajinskými umělci stala jejich fanouškem: „Věřím, že skupina má obrovský potenciál. Zapomeňte na závod pro Kardashian (s odkazem na populární reality show USA – IVONA), chtějte vidět závod pro KAZAKY. Chtěla bych, aby vyráběli vlastní panenky, kožené kalhoty, vysoké podpatky, cokoli. Mohou vyhrát, co chtějí.“

Fotky a videa

Facebook