Recitál Báry Basikové

Recitál Báry Basikové

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Délka představení: 120 minut

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Začínala v 80. letech minulého století s rockovými skupinami Precedens a Stromboli, natočila čtyřicet desek, mezi nimi několik sólových alb. Napsala román Rozhovory s útěkem a řadu písňových textů. Ztvárnila hlavní ženské role v divadelních představeních a muzikálech (Jesus Christ Superstar, Rusalka, Johanka z Arku, Kleopatra, Lucrezia Borgia, Obraz Doriana Graye, Dáma s kaméliemi a dal.).Získala řady významných cen a umístění v anketách v České republice.Za svůj největší životní úspěch považuje své děti,dcery Annu a Marii a pětiletého syna Theodora.

 

Facebook