Vaše vánoce s Davidem Deylem

Vaše vánoce s Davidem Deylem

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Atmo Music, Sebastian, Jakub Děkan

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

29.01.2018

Písně v jeho podaní jako je Ave Maria, Gloria, Noel, Nádherná zář nebo hravý Svatý čas ( v originále Santa Claus Is Coming To Town) od Franka Sinatry určíte rozzáří oči a potěší srdce
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

David Deyl je zpěvák a skladatel se širokou fanouškovskou základnou  od těch nejmladších až po ty nejstarší. Vydal dvě alba Zásah a Hlavolam, z nichž nejvíce hranými písněmi jsou Akorát a Počítám.

V současné době dokončuje album třetí, které vyjde na podzim tohoto roku. Je držitelem dvou cen Óčka, nominace na Objev roku Český slavík, ceny nejúspěšnější mladý skladatel OSA.

Fotky a videa

Facebook