Nonono

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Atmo Music, Sebastian, Jakub Děkan

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

29.01.2018

Švédská skupina NONONO potvdila svůj první koncert v ČR. Švédské alt-popové trio NONONO tvoří písničkářka a skladatelka Stina Wappling spolu s produkčním týmem Astma & Rocwell.

Švédská skupina NONONO se rozhodla z důvodu nahrávání odložit své chystané podzimní turní, které zahrnovalo i ČR, na rok 2015. Pražský koncert, který byl plánován na 16.11.2014 se tímto ruší.

Vstupenky lze vracet v místě zakoupení až do 16.11.2014

 

Tyto ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

ŠVÉDSKÁ SKUPINA NONONO POTVRDILA SVŮJ PRVNÍ  KONCERT V ČESKÉ REPUBLICE – V RÁMCI EVROPSKÉHO TURNÉ VYSTOUPÍ 16. LISTOPADU V PRAŽSKÉM LUCERNA MUSIC BARU.

Švédské alt-popové trio NONONO tvoří písničkářka a skladatelka Stina Wappling spolu s produkčním týmem Astma & Rocwell.

Letos v létě vydali první album s názvem We Are Only What We Feel, kterým navázali na úspěšný loňský singl Pumpin Blood.

Toho se po celém světě prodalo více jak 1 milion kopií a vedlo se mu dobře i v různých hitparádových žebříčcích, včetně amerického TOP 40.  

Fotky a videa

Facebook