Lenka Filipová - Vánoční concertino 2014

Lenka Filipová - Vánoční concertino 2014

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Atmo Music, Sebastian, Jakub Děkan

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

29.01.2018

Lenka Filipová – Vánoční Concertino
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Lenka Filipová – Vánoční Concertino

V rámci programu Vánoční Concertino vystoupí 7. prosince od 20 hod. v divadle Studio DVA česká kytaristka, zpěvačka a hudební skladatelka v jedné osobě Lenka Filipová s hosty. Spolu se smyčcovým orchestrem Gymnázia a Hudební školy hl. města Prahy s hosty Jindrou Konířem a Seanem Barry nabídnou mimo klasický kytarový repertoár a úprav Lenčiných písní v tento adventní čas i vánoční melodie.

Facebook