Ed Sheeran

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Thomas Anders from Modern Talking + Michal David

Amfiteatr, Konopiště

20.07.2018

Ladná Čeladná 2018

Areál ZŠ, Čeladná

03.08.201804.08.2018

Cena: 990 - 1.290 Kč

Zpěvák a skladatel Ed Sheeran dorazí s ještě čerstvým druhým studiovým albem x i za fanoušky do ČR. Únorový koncert Eda Sheerana byl pro velký zájem přesunut do pražské Tipsport areny. Fanoušky Eda Sheerana rozehřeje Ryan Keen,

Organizační pokyny ke koncertu ED SHEERAN naleznete zde:

https://www.facebook.com/events/1469684446646410/permalink/1544250902523097/

 

Únorový koncert  Eda Sheerana se pro velký zájem přesouvá do Tipsport areny

 

Informace o vstupenkách:

- koncert byl přesunut z původního místa konání Forum Karlín do Tipsport Areny.

- zakoupené vstupenky do Fora Karlín zůstavají v platnosti a platí na stání na plochu.

 

kategorie vstupenek:

stání plocha - 990,- Kč

nečíslované sezení - 990,- Kč

číslované sezení - 1290,- Kč

 

Upozornění, vstupenky, které byly zakoupeny na původní místo konání Forum Karlín, lze vracet nejpozději do 31.1.2015. Děkujeme za pochopení.

 

Rezervace nejsou povoleny. Vstupenky zakoupené prostřednicvím internetu nelze platit bankovním převodem, pouze platební kartou. Děkujeme za pochopení.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Fanoušky Eda Sheerana rozehřeje Ryan Keen, do prodeje jdou další vstupenky

 

Britský zpěvák, skladatel a textař Ed Sheeran vystoupí poprvé před českým publikem už za necelý měsíc. Usměvavý zrzavý sympaťák, který o uplynulém víkendu spolu s kolegou Samem Smithem ovládl nominace na prestižní ceny Brit Awards (bodovat může v kategoriích zpěvák roku, album roku, singl roku a videoklip roku), bude mít v Praze i atraktivního předskokana.

Fanoušky na jeho skvělý koncert, který bude součástí x Tour k jeho velmi úspěšnému druhému studiovému albu a uskuteční se 12. února 2015 v Tipsport Areně, navnadí britský hudebník Ryan Keen. 

“Mám toho tolik co říct,” zpívá Ryan Keen v písni Orelia... a skutečně tomu tak je. Britský zpěvák a písničkář s vřelým zvučným hlasem hraje na kytaru téměř jako virtuóz a jeho tvorba zahrnuje prvky folku, blues i akustické hudby. 

Narodil se v roce 1987 v městečku Totnes v britském hrabství Devon.. Když vyrůstal, poslouchal hudbu rozličných žánrů: folkovou muziku Nicka Drakea a Johna Renbourna, ale také bluesové legendy jako BB Kinga. Inspirovali jej Eric Clapton či Buena Vista Social Club. Měl dokonce i hip-hopové období.

Jeho největším vzorem je ovšem John Lennon a první dvě alba kapely Coldplay jsou podle Ryana Keena doslova “geniální”. Na jeho tvorbu má významný vliv také španělská kytara, zejména flamenco.  

Všechny tyto vlivy můžete slyšet v jeho písničkách.

Už v době studií na Westminsterské univerzitě  začal vystupovat a skládat písničky pro jiné muzikanty.

Po nějaké době začal společně s Joshem Friendem z dubstepové formace Modestep připravovat na začátek roku 2010  debutové EP. Pojmenoval ho Aiming For The Sun a nabídl na něm čtyři skladby. Nahrávku vydal vlastním nákladem a pár stovek kopií prodal na koncertech.

Důležitý posun v jeho kariéře přišel, když vyhrál soutěž, díky níž dostal možnost představit se v březnu 2011 na přehlídce South by South West v Texasu. Následně podepsal smlouvu se společností Imagem a našel management, což mu umožnilo opustit běžné zaměstnání a věnovat se naplno muzice.

V říjnu toho roku dostal nabídku vyrazit na turné s rodící se super hvězdou Edem Sheeranem.V lednu 2012 natočil EP Focus s písněmi Orelia, See Me Now a In My Mind. Nahrávka měla úspěch a otevřela Ryanovi cestu k vystoupením na řadě velkých letních festivalů.

Následně ho jako předskokana angažoval rapper Plan B na iTunes festivalu, kde byl Ryan Keen jediným umělcem bez smlouvy s významným vydavatelstvím. Natočil EP živák Back To The Ocean, jenž obsahuje duet s Newtonem Faulknerem.

Ryan pak vyrazil i na samostatné turné a měl možnost vystoupit v londýnské Royal Albert Hall před zpěvačkou Leonou Lewis.

Debutové album Room For Light vydal 23. září 2013.

Ryan Keen dokázal během čtrnácti měsíců odehrát 260 koncertů, na Twitteru ho sleduje řada hvězd včetně Eda Sheerana a Harryho Stylese z One Direction, spolupracoval s předními producenty, mezi nimiž jsou i The Nexus (Lana Del Rey) neboFink (John Legend, Pro Green) a bezpochyby má před sebou velkou hudební budoucnost.

 

Zrzavý sympaťák z Británie Ed Sheeran míří poprvé do České republiky – 12. února 2015 vystoupí v pražské Tipsport Areně v Holešovicích. 

Zpěvák a skladatel Ed Sheeran, který byl právě nominován na prestižní cenu Q Award pro nejlepšího sólového umělce ve Velké Británii, a jehož chytlavá hudba zní ze všech světových rádií, začátkem příštího roku dorazí s ještě čerstvým druhým studiovým albem x i za fanoušky do České republiky.

Teprve třiadvacetiletý Ed Sheeran se narodil 17. února 1991, a tak je možné, že v Praze předčasně oslaví   narozeniny. Je nejlepším kamárádem americké pop a country hvězdy Taylor Swift, ale přátelí se také např. s herečkami Courtney Cox, které by měl dokonce jít za svědka na svatbě, a Jennifer Aniston, jež si většina z nás oblíbila díky rolím Monicy a Rachel v seriálu Přátelé.

Tvorba Eda Sheerana míchá různé hudební žánry. V jeho písničkách jsou patrné prvky popu, r&b, folku, ale také třeba alternativního hip-hopu. Není tedy divu, že jako zdroje inspirace zmiňuje kytaristu Erica Claptona, písničkáře Boba Dylana, ale i jednoho z nejslavnějších rapperů vůbec Eminema.

I přes to, že je Ed celkem mladíček a má na kontě „jen“ dvě studiová alba, podařilo se mu už dosáhnout obrovských úspěchů.

V roce 2012 získal dvě ceny Brit Awards v kategoriích „nejlepší britský sólový zpěvák“ a „skokan roku“. Nádherná balada The A Team z debutového alba + (Plus), jež vyšlo v roce 2011,mu vynesla ocenění Ivor Novello Award, když byla zvolena nejlepší písní po hudební i textové stránce.

V roce 2013 si pak díky ní vysloužil dokonce nominaci na cenu Grammy v kategorii „skladba roku“ a na slavnostním vyhlašovacím galavečeru ji zazpíval společně s Eltonem Johnem.

  V USA se Ed Sheeran prosadil před dvěma lety, když hostoval na čtvrté desce Taylor Swift nazvané Red a složil několik písniček pro hvězdný boyband One Direction. Jako první si ho ale povšimnul zpěvák, producent a herec Jamie Foxx, který hrál Sheeranovy písničky na vlastním rádiovém kanálu Foxxhole. Samou chválu na Eda pěje také třeba Usher.

Začátkem loňského roku se Ed Sheeran přestěhoval do města Nashville v americkém státě Tennessee, kde žije i Taylor a celá řada dalších hudebních hvězd. Ed jí pak v průběhu celého roku předskakoval na velmi úspěšné a téměř zcela vyprodané americké šňůře The Red Tour.

Jeho druhé studiové album x (Multiply) je stále ještě žhavou novinkou. Vyšlo 23. června 2014 a ve Velké Británii i USA se okamžitě vyhouplo na první příčky hitparád.

Potetovaný zrzavý usměvavý sympaťák si úspěchy užívá, je za ně vděčný a za deset let se prý chce usadit a mít spoustu dětí.

Přestože Ed Sheeran plánuje takhle hodně dopředu, teď se soustředí na aktuální program, kterým je od půlky srpna americké turné.

https://www.facebook.com/events/1469684446646410/?context=create&source=49

www.facebook.com/EdSheeranMusic

Fotky a videa

Facebook