Adam Mišík křest CD parfém

Adam Mišík křest CD parfém

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Atmo Music, Sebastian, Jakub Děkan

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

29.01.2018

Vítěz Českého slavíka za Objev roku 2013.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Adam Mišík je 16 letý zpěvák a herec z Prahy, syn rockové legendy Vladimíra Mišíka. Vítěz Českého slavíka za Objev roku 2013. V rámci takto mladé věkové kategorie zpěváků je Adam největší hvězdou v České republice s největším počtem fanoušků. Na jaře dokončil debutovou desku Parfém a v létě pilně koncertoval. Na koncertě 25.10.2014 v Lucerna music baru desku slavnostně pokřtí.

Fotky a videa

Facebook