Hana Křížková - Vánoční koncert

Hana Křížková - Vánoční koncert

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

V předvánočním shonu bude příjemné se zastavit a nechat se pohladit sametovým hlasem zpěvačky Hanky Křížkové. Vynikající interpretku šansonů, swingu i vánočních koled podpoří, jako vždy, devítičlenný band Martina Kumžáka, sestaveny ze špičkových muzikantů
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Zveme Vás 18.12. 2014 v 19 hod - na Vánoční koncert Hanky Křížkové a bandu Martina Kumžáka.

V předvánočním shonu bude příjemné se zastavit a nechat se pohladit sametovým hlasem zpěvačky Hanky Krizkove. Vynikající interpretku šansonů, swingu i vánočních koled podpoří, jako vždy, devítičlenný band Martina Kumžáka, sestaveny ze špičkových muzikantů. Hanka podává sve zhudebnělé příběhy / texty Rudolfa Kubíka/ s obrovským nasazením, naléhavostí, někdy az syrovostí, nicméně bez zbytečného afektu. Zpívá totiž srdcem. Jednotlive písně během koncertu doplní gejzirem vzpomínek, příběhů či příhod, pri kterých se pobavite, mozna i poucite. Jako patronka OS Sluneční paprsek vtiskne koncertu i charitativní charakter a spolu s ni pomůžete dětem. Přijďte si zpříjemnit adventní čas.

Facebook