Benefiční koncert: Bára Basiková, Inflagranti a The Backwards

Benefiční koncert: Bára Basiková, Inflagranti a The Backwards

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Atmo Music, Sebastian, Jakub Děkan

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

29.01.2018

Cena: 550 - 750 Kč

Benefiční koncert pro nadaci Rakovina věc veřejná – unikátní hudební zážitek

Oznámení o změně

Vážení přátelé,

bohužel vám musíme oznámit, že došlo ke změně obsazení na Benefičním koncertu, který pořádá dne 15.10. 2009  nadace Rakovina věc veřejná. Místo původně avizovaných Gabriely Demeterové a Miroslava Žbirky vystoupí Bára Basiková a ženské instrumentální trio Inflagranti. Účast revivalové kapely The Backwards zůstává.

Všem zájemcům se velice omlouváme. Již zakoupené vstupenky samozřejmě platí i na nové obsazení koncertu a jako malou satisfakci nabízíme všem, kteří si lístky již zakoupili, další dvě vstupenky na koncert zdarma.

Pro komunikaci v případě dodání kompenzačních vstupenek kontaktujte,  prosím, Michaelu Vaníčkovou (vanickova@hlproduction.cz)

Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení. Věříme, že i přes změnu původního obsazení bude pro vás koncert jedinečným a hodnotným zážitkem.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Benefiční koncert pro nadaci Rakovina věc veřejná – jedinečný hudební zážitek

Dne 15.10.2009 v 19:00 hodin se bude v Praze v Obecním domě konat Benefiční koncert, který pořádá nadace Rakovina věc veřejná. Vystoupí na něm Bára Basiková,  kapela The Backwards a ženské instrumentální  trio Inflagranti. Výtěžek z koncertu bude poukázán na konto nadace a bude použit pro výzkum a léčbu nádorových onemocnění.

Nadace Rakovina věc veřejná se zabývá výzkumem nových protinádorových léčiv a diagnostikou nádorových onemocnění v Laboratoři experimentální medicíny, která působí při Dětské klinice fakultní nemocnice Olomouc. Tento výzkum již dvanáctým rokem finančně podporuje nadace Rakovina věc veřejná.

 

Benefiční koncert

Pro všechny, kteří nechtějí jen pasivně přihlížet, ale rádi by se zapojili a přispěli na dobrou a především velmi potřebnou věc, pořádá nadace Rakovina věc veřejná benefiční koncert, který přinese svým návštěvníkům jedinečný hudební zážitek. Na společném pódiu se sejdou: Stálice naší hudební scény Bára Basiková,  kapela The Backwards, jež patří mezi nejlepší interperty a revivalové kapely anglické skupiny The Beatles a ženské instrumentální trio Inflagranti, jehož protagonistky spojily umění klasických strunných nástrojů s moderním soundem a vytvářejí tak naprosto unikátní hudební styl.

 

Bára Basiková – patří k nejvýraznějším osobnostem naší hudební scény. Respektovanou zpěvačkou se stala hned v počátcích své kariéry, a to díky svému jedinečnému hlasu. Získala řadu ocenění, například Nejlepší zpěvačka roku, Czech Grammy a vydala či se podílela na vydání téměř čtyřiceti alb a CD. Hlavní role ztvárnila i v několika úspěšných muzikálech – Jesus Christ Superstar, Johanka z Arku, Rusalka.    

 

Inflagranti - české trio mladých instrumentalistek,které spojilo umění klasických strunných nástrojů s moderním soundem. Jeho členky účinkovaly s Pražskou komorní filharmonií, orchestrem Národního divadla a dalšími předními českými i zahraničními ansámbly, byly na turné po Japonsku, USA, Itálii, Řecku a Německu, hostovaly s hvězdami české pop music a spolupracovaly i s veličinami světové klasické a popové hudby (mj.Luciano Pavarotti, Rod Stewart, Phil Collins atd.).

 

Kapela The Backwards, zahájila své koncertování na východním Slovensku v roce 1995, se postupně vypracovala mezi nejlepší revivalové kapely, jež interpretují písně skupiny The Beatles. Úspěchy slaví nejen v Evropě, ale i v zámoří, kde se úspěšně zúčastnila řady koncertů a získala různá ocenění. Mezi největší patří například mezinárodní vítězství na New York Beatlefestu v roce 1998.

Facebook