Pet Shop Boys

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Těžkej Pokondr

Různá místa v České republice

23.11.201728.11.2017

Filmová hudba v Tančícím domě

Tančící dům, Praha 2

24.11.201729.12.2017

Cena: 1.290 Kč

Právě probíhající turné legendárních Pet Shop Boys je natolik úspěšné, že si vyžádalo další koncertní zastávky - včetně pražské. V naší metropoli skupina vystoupí 13.srpna 2014 v právě otevřeném Fóru Karlín. Večer zahájí ve 20 hodin pražské electro-popové duo Cartonnage.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

PET SHOP BOYS  PŘIDÁVAJÍ DALŠÍ KONCERTY, V SRPNU VYSTOUPÍ I V PRAZE

Právě probíhající turné legendárních Pet Shop Boys je natolik úspěšné, že si vyžádalo další koncertní zastávky - včetně pražské. V naší metropoli skupina vystoupí 13.srpna v právě otevřeném Fóru Karlín.

V rámci večera zazní i loňské, kritikou vysoce ceněné, album Electric, které do médií uvedl singl Axis. Ten se záhy dočkal i remixu z dílny proslulého DJ a producenta Boys Noize, který si v minulosti "vzal do parády" například Depeche Mode, Daft Punk, Snoop Dogga nebo Chemical Brothers.

Vedle Axis deska přinesla dalších sedm zbrusu nových skladeb a coververzi písně Bruce Springsteena "The Last To Die". Produkci celé nahrávy "dozoroval" britský hudebník, skladatel, producent a trojnásobný držitel Grammy Stuart Price, jehož rozsáhlé portfolio zahrnuje spolupráci např. s New Order, Madonnou, The Killers, Keane, Missy Elliott nebo Sealem.

"Nahrávání Electric bylo opravdovým zážitkem. Natáčeli jsme jej v Berlíně, Londýně a Los Angeles s užitím různých technik - od old school syntezátorů a elektronických bicí po nejmodernější počítačové technologie. Jsem rád, že jsem měl možnost spolupracovat s lidmi, kteří do velké míry zformovali můj hudební vkus. S dvojicí, která neustrnula ve starých časech, ale stále na sobě pracuje a stále se velmi vyvíjí". pochvaluje si spolupráci s duem Stuart Price.

"Se Stuartem jsme chtěli spolupracovat už strašně dlouho. Naše poslední desky byly zpravidla odpovědí na předcházející alba. Zatímco Elysium mělo reflektivní náladu, Electric je hodně výbušné a taneční." přibližují Pet Shop Boys novinku, na které si zahostoval i držitel Brit Award, stále populárnější zpěvák a rapper Example.

Electric World Tour vypuklo již vloni.  Letošní druhá část odstarovala v polovině května v Chile a přestože už její původní rozpis obsahoval úctyhodných 45 zastávek, na četné žádosti dalších pořadatelů se skupina rozhodla přidat další koncerty.

"Pop jak víno! Tahle nádherná show jen potvrzuje členství Pet Shop Boys v klubu těch nejlepších. Stejně jako Madonna, Lady Gaga a Kate Bush to jsou správné pop hvězdy, které dobře chápou, jak propojit mainstream s avantgardou." (The Times)

 

PRAŽSKÝ KONCERT PET SHOP BOYS ZAHÁJÍ CARTONNAGE

Už v polovině příštího týdne se sálem nedávno otevřeného Fóra Karlín rozezní největší hity i novinkové skladby legendární britské skupiny Pet Shop Boys. Večer zahájí ve 20 hodin pražské electro-popové duo Cartonnage.

Zpěvačka Vanda Choco a producent Armin Effenberger, kteří jsou nejen tvůrčím teamem Cartonnage, ale i partnery v soukromí, letos v létě záměrně téměř nekoncertovali, aby si mohli naplno užít svůj první přírůstek do rodiny.

"Na koncert před Pet Shop Boys se opravdu těšíme. Nejenže jsou nezpochybnitelnou electro-popovou ikonou, ale především jednou z mála hvězd 80.let, která neustrnula v minulosti a jejíž nové desky udávají tempo elektronické hudbě." netají se úctou k Pet Shop Boys Cartonnage, kteří se po středečním vystoupení ve Foru Karlín začnou věnovat přípravě speciální show pro letošní ročník přehlídky nových technologií - Akropolis Multimediale. "Úprav a novinek nebude ušetřena jak naše hudba tak vizuální prezentace. Připravujeme zbrusu novou scénu, kostýmy i projekce, při kterých tentokrát využijeme například morphingu" dodává Armin Effenberger z Cartonnage. "Tohle vše je ale zatím "hudba budoucnosti", teď je pro nás prioritou koncert Pet Shop Boys, který si chceme užít nejen jako jejich support, ale především jako jejich příznivci."

Pet Shop Boys ovládnou pódium Fóra Karlín ve středu 13.srpna kolem deváté hodiny večerní. V rámci večera zazní nejen jejich největší hity, ale i loňské, kritikou vysoce ceněné, album Electric. "Kapela si veze vlastní scénu a převážnou část techniky. Už jen ze seznamu technického vybavení je zřejmé, že se návštěvníci můžou těšit na opravdu velkolepou audio-vizuální show." dodává za pořádající agenturu Mania Promotion Pavel Pešek. A zahraniční média, která v recenzích Electric Tour nešetří superlativy, to jen potvrzují.

"Pop jak víno! Tahle nádherná show jen potvrzuje členství Pet Shop Boys v klubu těch nejlepších. Stejně jako Madonna, Lady Gaga a Kate Bush to jsou správné pop hvězdy, které dobře chápou, jak propojit mainstream s avantgardou." (The Times)

Pražský koncert Pet Shop Boys je součástí programu Prague Pride.

Fotky a videa

Facebook