U2 360° TOUR :: 2009

U2 360° TOUR :: 2009

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Atmo Music, Sebastian, Jakub Děkan

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

29.01.2018

Cena: 1.060 – 4.235 Kč

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Na dovolenou do Chorvatska se vstupenkou na U2!!

Irská skupina U2 do svého koncertního turné 360° zahrnula i chorvatský Záhřeb. Termín 10.8.2009 byl rychle vyprodaný a tak kapela přidala druhý - 9.8.2009.

Společnost TICKETPRO a.s., se rozhodla získat do prodeje právě tento koncert. Věří, že o něj budou mít čeští fanoušci velký zájem, neboť Chorvatsko patří mezi nejoblíbenější letní destinace. Mohou tak spojit příjemné s příjemným a po koupání v moři zažít skvělou show v podání U2.

Záhřeb se tak, po polském Chorzowě, stane druhým koncertním místem, který je v prodeji prostřednictvím sítě Ticketpro a.s..

 

Celá show proběhne na stadionu Maksimir - Zábřeh, kde se jako předskokan představí další irská formace Snow Patrol.

Facebook