Miro Žbirka - Vánoční Best Of Video Tour 2014

Miro Žbirka - Vánoční Best Of Video Tour 2014

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Atmo Music, Sebastian, Jakub Děkan

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

29.01.2018

Vánoční Best of  Video Tour 2014
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Vánoční Best of  Video Tour 2014

Miro Žbirka připravuje pro své fanoušky exkluzivní koncertní projekt, ve kterém spojí hudbu s obrazem. Při příležitosti vydání kompletní kolekce všech jeho videoklipů vyrazí na Vánoční Best of Video Tour. Během jednotlivých vystoupení zaznějí naživo největší hity, které dokreslí promítání originálních videoklipů. Diváci uvidí i dosud nezveřejněné záběry a informace z pozadí natáčení klipů a zažijí také jednu premiéru.

Sám Miro k tomu říká:

„Těším se na tyto koncerty,protože i po tolika letech na pódiu opět zažiju něco nového,co jsme ještě neudělali. Video spojené s live hraním,tak aby se tyto dvě složky navzájem podpořily ,to je to,o co nám jde a doufám,že se to podaří. Na rozdil od koncertů se symfonickým orchestrem, si spolu s kluky z kapely budeme moci dovolit trochu improvizovat a bude i prostor na mluvené slovo. Protože se tentokrát nejedná o velké sportovní haly,těším se také na užší kontakt s publikem a intimnější atmosféru.“

Společně nás čeká:

* 18 koncertů v Čechách a na Slovensku

* 12 000 diváků

* největší hity

* legendární videoklipy promítané během živého vystoupení

* dominantní LED stěna

* doposud nezveřejněné příběhy

 

Facebook