Koncert hvězd

Koncert hvězd
E-Ticket
Co je E-Ticket?

zrušeno

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Atmo Music, Sebastian, Jakub Děkan

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

29.01.2018

Koncert plný hvězd zavítá 24.10.2014 do liberecké Tipsport areny! Léty prověřené písně od velikánů jako Cole Porter nebo James Brown zazní po boku současných světových hitů od Adele, Amy Winehouse, Justina Timberlake či britské skupiny Jamiroquai. Vystoupí: Bára Basiková, Leona Machálková, Dasha, Michaela Gemrotová, Matěj Ruppert, Martin Chodúr, Petr Bende.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Koncert plný hvězd zavítá 24. října do liberecké Tipsport areny! Léty prověřené písně od velikánů jako Cole Porter nebo James Brown zazní po boku současných světových hitů od Adele, Amy Winehouse, Justina Timberlake či britské skupiny Jamiroquai. Již na podzim máte jedinečnou možnost slyšet světové hity v podání hvězd naší současné popmusic jako je Bára Basiková, Matěj Ruppert, Dasha, objev roku Michaela Gemrotová a mnoho dalších. Jste zvědavi, kdo z nich se ujme třeba písně Skyfall z nejnovějšího Jamese Bonda nebo který hit od skupiny Jamiroquai na koncertě uslyšíte? To vše za doprovodu úžasného F Dur Jazzbandu, který zazářil v soutěži Česko Slovensko má Talent v roce 2010 a symfonického orchestru Classic Symphony Orchestra Prague. Neváhejte a přijďte si vychutnat nezapomenutelnou atmosféru společně s nimi!

 

Vystoupí:

Bára Basiková

Leona Machálková

Dasha

Michaela Gemrotová

Matěj Ruppert

Martin Chodúr

Petr Bende

 

Odkazy: https://www.facebook.com/koncerthvezd

 

Fotky a videa

Facebook