Michal Horáček - Mezi námi

Michal Horáček - Mezi námi

Zrušeno

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Těžkej Pokondr

Různá místa v České republice

23.11.201728.11.2017

Filmová hudba v Tančícím domě

Tančící dům, Praha 2

24.11.201729.12.2017

Bechyňské kulturní léto: Michal Horáček - Recitál Mezi námi

Koncert Michala Horáčka s hudebním projektem Mezi námi v rámci letošního Bechyňského kulturního léta je zrušen.

 Hudební recitál Michala Horáčka naplánovaný na pátek 4. července od 19:00 do Zámecké jízdárny zámku Bechyně v rámci Bechyňského kulturního léta je z technických důvodů zrušen.

Pořadatelka Zuzana Jarošová zve na další koncerty Bechyňského kulturního léta: „Bohužel jsme byli nuceni koncert Michala Horáčka zrušit. Nicméně další představení zůstávají v platnosti a stále je se na co těšit. Přijedete jedinečná Marta Kubišová se svým recitálem v polovině srpna (14. 8.) a skupina Katapult v polovině září (14. 9.). Těšíme se na vás!“

Vstupenky na recitál Michala Horáčka lze vrátit v místech zakoupení.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Facebook