Petr Kolář

Petr Kolář

Speciální akustický koncert

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Bryan Adams

DRFG Arena, Brno

19.11.2017

Alvaro Soler

Forum Karlín, Praha 8

20.11.2017

Přijďte si vychutnat hity Petra Koláře v jedinečném akustickém provedení,

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Vynikající český zpěvák, interpret velké řady hitů : “Ještě, že tě lásko mám, Jednou nebe zavolá, Žijeme z lásky“ atd. Od 18. let zpíval s řadou kapel a věnoval se nejrůznějším hudebním projektům v nahrávacích studiích a také vystupoval a vystupuje v řadě velmi úspěšných muzikálů, ale nejen to, odehrál nespočet nezapomenutelných sólových vystoupení a nyní máte naprosto výjimečnou příležitost vychutnat si další z nich .!

Bude se jednat o jedinečný speciální akustický koncert v plné sestavě s hosty!

Fotky a videa

Facebook