Hana Zagorová

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Atmo Music, Sebastian, Jakub Děkan

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

29.01.2018

Hana Zagorová Lucerna 2014

Koncert Hany Zagorové v Lucerně plánovaný na 11.12.2013 se ze zdravotních důvodů přesouvá na 12.2.2014.

Hanka si pádem zpusobila čtyřúlomkovou zlomeninu ramene, jejíž léčba je velmi náročná v řádech několika měsíců. Lékaři intenzivně pracují na tom, aby se vrátila na podium co nejdříve. Hanka se na své fanoušky těší v náhradních termínech.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jedna z největších hvězd české populární hudby, devítinásobná zlatá slavice, Hana Zagorová připravila opět po roce velký koncert v pražské Lucerně. Již tradiční vyvrcholení zpěvaččiny sezóny bude opět průřezem největšími hity – a že jich už je, vždyť letos zpěvačka slaví 50 let od první nahrávky. Pro své fanoušky si do Lucerny připravila i ochutnávku několika písní ze zbrusu nového alba, které bude vydáno na jaře příštího roku.

Doprovázet ji bude skupina Boom! Band ve velkém složení.

Připraveni jsou i hosté, pro Hanku obzvláště milí, které jsme pro letošek zahalili do roušky tajemství a věříme, že budou opravdu překvapením až do poslední chvíle.

Přijďte si spolu s námi užít večer plný pohody, skvělé nálady a fantastických zážitků.

www.zagorovahana.cz

Facebook