Hana Zagorová a Petr Rezek

Hana Zagorová a Petr Rezek

Opětovná změna termínu

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Atmo Music, Sebastian, Jakub Děkan

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

29.01.2018

Původně naplánovaný koncert stálice české populární hudby Hany Zagorové na 18. 11. je opět přeložen a to na 10.března 2014.

 

Vstupenky zůstávají v platnosti. Stále je můžete pořídit i třeba jako vánoční dárek v předprodeji.  V případě, že vám nový termín nevyhovuje, lze vstupenky vrátit nejpozději do 31.12.2013. Děkujeme ze pochopení.

Koncert Hany Zagorové v rakovnickém Kulturním centru, kterou přijede doprovodit Petr Rezek a hvězdný Boom! Band Jiřího Dvořáka, byl z mimořádných důvodů opět přeložen z lednového termínu na 10.3.2014. "Je nám to velice líto, ale musíme oznámit, že uzdravení  Hany Zagorové nepokračuje tak, jak si Hana následně po úrazu a prvním vyšetření myslela a přála. Z toho vyplývá, že koncertovat v lednu nebude možné. Je zde prý veliké riziko opětovného poškození. Lékaři neřekli nic konkrétního, ale vidí návrat na pódium nejdříve v únoru."

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Sál Kulturního centra města Rakovník zažije velkou hudební událost. V úterý 14. ledna 2014 sem zavítá první dáma a stálice české populární hudby Hana Zagorová. Doprovodit ji přijede Petr Rezek, se kterým nazpívala mnoho písní, které vešly do historie naší hudby a hrají se dodnes.

Těšit se můžete nejen na jejich společná dueta Duhová víla, Ta pusa je tvá, Dotazník, ale i na další známé písně (Maluj zase obrázky, Málokdo ví, Studánko stříbrná, Spěchám….. ).

Oba interprety hudebně doprovodí hvězdný Boom! Band Jiřího Dvořáka, který tradičně doprovází i Karla Gotta nebo Lucii Bílou.

Nenechte si ujít jedinečný hudební zážitek, který odstartuje 10. 3. 2014 v 19:00  v Sálu Kulturního centra města Rakovník, Na Sekyře2337 .

Facebook