Roxette revival - The RockSet & 2Time Acoustic Band

Roxette revival - The RockSet & 2Time Acoustic Band

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Speciální akustický koncert - nejen revival této skvělé kapely, ale i hitovky 60-90 let 
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Speciální akustický koncert - nejen revival této skvělé kapely, ale i hitovky 60-90 let 

Roxette Revival – The RockSet

Kapela je fanoušky uznávána jako nejvěrnější tribute band legendárních Roxette v Evropě. Předností kapely je hlasová a vizuální věrnost leadrů, spojená s vynikající interpretací skladeb skupiny Roxette (Petr Gessle a Marie Fredriksson). Show plná známých hitů, jako Dangerous, Sleeping In My Car, Listen To You Heart, It Must Have Been Love, Joyride, How Do You Do… Zažijete dokonalou atmosféru jako na koncertu skutečných Roxette!

2Time Acoistic Band

Skvělé akustické cover verze skutečných hudebních perel - napříč žánry i historií! Nejkrásnější rockové balady střídají poprockové hitovky a chytlavé rytmy legend popu a rocku se výborně doplňují s podmanivými melodiemi bluesových perliček …a tím to zdaleka nekončí… Nápadité akustické provedení hitů takových legend jako jsou Beatles, Nazareth, Queen, James Brown, Serge Lama, Elvis Presley, Heart, Scorpions, Roxette, Tina Turner, Michael Jackson, Janis Joplin, Led Zeppelin, Kiss a mnoho dalších… svědčí o tom, že se neomezuje žádnými „žánrovými škatulkami“ a staví na čisté radosti z dobré muziky, které tímto vzdává hold, na vlastním hudebním pocitu a na siném a barvitém hlasovém projevu.

Facebook