Sedmihorské léto - Janek Ledecký s doprovodnou kapelou

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Atmo Music, Sebastian, Jakub Děkan

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

29.01.2018

Cena: 260 Kč

Koncert, ve kterém nebudou chybět ani nejznámější písně „Budu všechno,co si budeš přát“, „Na ptáky jsme krátký“, „Proklínám“, či „Pěkná, pěkná, pěkná“ odehraje ve složení Štepán Smetáček, Dave Mendez, Jana Burášová, Edita Čechová.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Český zpěvák, kytarista a skladatel. Od roku 1982 hrál ve skupině Žentour, v roce 1992 se pak vydal na sólovou dráhu. Hrál v muzikálech Pěna dní, Galileo a Hamlet, který také sám složil a získal za něj mnohá ocenění a zlaté desky. Na kontě má kromě jiných cen také několik stříbrných a bronzových Českých slavíků či ceny Gramy. Svůj koncert, ve kterém nebudou chybět ani nejznámější písně „Budu všechno,co si budeš přát“, „Na ptáky jsme krátký“, „Proklínám“, či „Pěkná, pěkná, pěkná“ odehraje ve složení Štepán Smetáček, Dave Mendez, Jana Burášová, Edita Čechová.

Fotky a videa

Facebook