Sedmihorské léto - Alphaville

Sedmihorské léto - Alphaville

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petra Janů Tour 2017 - Léta bláznivá

Zrušeny termíny 20.10. a 1.11. 2017

Různá místa v ČR

18.11.2017

Cena: 590 Kč

Klubová cena: Sleva 5% pro členy Ticketpro klubu Jak získat klubovou cenu?

Legendární skupina, která se proslavila písněmi „Forever Young“, „Big In Japan“ či „Sounds Like a Melody“. Nenechte si ujít úžasnou hudební a vizuální show v podání legend!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Německá legendární skupina, která vznikla v roce 1981 v západním Berlíně a proslavila se písněmi „Forever Young“, „Big In Japan“ či „Sounds Like a Melody“. Skupina se v období téměř deseti let věnovala převážně studiovým nahrávkám a skládání pro Hollywood, nevěnovala se tedy koncertování, ani jinému skládání. K oběma se vrátila až v roce 1993. Největší hity, které stále slýcháme z rádiového éteru přiveze kapela Alphaville ve složení Marian Gold, Jakob Kiersch, Dave Goodes a Martin Lister.

NENECHTE SI UJÍT ÚŽASNOU HUDEBNÍ A VIZUÁLNÍ SHOW V PODÁNÍ LEGEND!

NA KONCERT KAPELY ALPHAVILLE MŮŽETE NECHAT AUTO DOMA...VYUŽIJTE SPECIÁLNÍ AUTOBUSOVOU DOPRAVU NA FESTIVAL VÍCE ZDE

Fotky a videa

Facebook