Lucie Bílá – Černobílé turné 2013

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Atmo Music, Sebastian, Jakub Děkan

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

29.01.2018

Nejoblíbenější česká zpěvačka Lucie Bílá vyráží na své největší samostatné turné s názvem Černobílé turné 2013. Poslední říjnový den bude patřit jejímu koncertu v liberecké Tipsport areně, na kterém zazní její největší hity i písně z nového alba MODI. Jde o největší akci letošního roku patnáctinásobné České slavice a dámy s obrovským charismatem.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Lucie Bílá – Černobílé turné 2013

Nejoblíbenější česká zpěvačka Lucie Bílá vyráží na své největší samostatné turné s názvem Černobílé turné 2013. Poslední říjnový den bude patřit jejímu koncertu v liberecké Tipsport areně, na kterém zazní její největší hity i písně z nového alba MODI. Jde o největší akci letošního roku patnáctinásobné České slavice a dámy s obrovským charismatem.

Proč „černobílé"?

Nic v životě není jen černé, nebo jen bílé. Přesto jako "černobílá" se stylizuje právě tato pěvecká diva – je Bílá, přesto ji ale známe jako „černou". Její image je laděná v černých barvách. Její oblečení, účes a často i její doplňky. Ale její myšlení a duše rozhodně černé nejsou. Naopak – Lucie Bílá kolem sebe rozdává spoustu pozitivní energie, světla a přátelského přístupu.

Na koncertu nebude chybět repertoár poskládaný z popu, rocku, šansonů i muzikálových hitů. Právě Lucie Bílá je jednou z nejznámějších muzikálových interpretek. Od Bídníků, přes Drákulu, Krysaře, Johanku z Arku až po Carmen či současnou Aidu. Zcela jistě zazní známé hity, které fanoušci znají z koncertů, rádií, televizí a CD. Nebude chybět ani výběr krásných a výjimečných písní ze zatím posledního zpěvaččina alba MODI, kam texty ještě před svým skonem stačil napsat textař Pavel Vrba, a také Václav Kopta.

Všem, kteří na koncerty přijdou, nabídne doposud nejvýpravnější turné této zpěvačky. S největší scénou, super zvukem, grandiózními efekty a úžasnými tanečníky! Něco, na co prostě musíte přijít! Půjde o turné se samými NEJ! Obrovské podium bude doplněno 10metrovým molem na ploše mezi diváky a kolem se speciální zónou – s omezeným množstvím skutečně exkluzivních míst!

Lucii Bílou na pódiu doprovodí taneční skupina, těšit se můžeme na speciální hosty a v plánu je také předskokanka, mladá a nadějná zpěvačka PATRICIE. Samozřejmostí bude účast předního českého skladatele a klavíristy PETRA MALÁSKA, s nímž Lucie Bílá spolupracuje již řadu let. A to vše pod vedením skvělého choreografa a tanečníka Miňa Kereše a režiséra Jeffa Minaříka (ČS má talent, Modré z neba).

Celé turné Lucie Bílé má také charitativní podtext. Lucie již řadu let spolupracuje se snad nejznámější nadací KONTO BARIÉRY, která se snaží pomáhat širokému spektru potřebných. Po vzájemné dohodě organizátoři i Lucie Bílá dospěli k názoru, že toto turné musí nejen nadchnout a bavit, ale také pomoci dobré věci. Konkrétní podoba formy pomoci bude ještě upřesněna. Jednou z forem bude „sbírková" část, kdy se v sálech objeví kasičky, do nichž budou moci návštěvníci přispět svými finančními dary.

Facebook