Galakoncert Hany Zagorové, host Petr Rezek

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Výhodný nákup speciální nabídka

Cena: od 320 Kč (vstupné se bude zvyšovat)

Zpěvačka Hana Zagorová vystoupí již v úterý 25.2.2014 v brněnském Bobycentru. Koncert byl přeložen z listopadového termínu, před nímž si devítinásobná zlatá slavice pádem způsobila zlomeninu ramene. Na pódiu s ní vystoupí její dlouholetý kolega Petr Rezek a doprovázet je bude skupina Boom! Band Jiřího Dvořáka.

Agentura Brnokoncert s politováním oznamuje, že koncert Hany Zagorové, Petra Rezka a Boombandu Jiřího Dvořáka, který byl původně plánovaný na 28.11.2013 do Bobycentra se z důvodu zranění zpěvačky (zlomené kůstky v rameni) přesouvá. Nový termín koncertu je 25.2.2014 v brněnském Bobycentru od 19.00 hod.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a vstupné se nevrací.

 


Sleva 20% pro ZTP, ZTP/P 20% a doprovod ( tato sleva v prodeji pouze na prodejních místech )

Sleva pro Důchodce, vojsko, vozíčkáře ( tato sleva v prodeji pouze přes internet )

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Zpěvačka Hana Zagorová vystoupí již v úterý 25.2.2014 v brněnském Bobycentru. Koncert byl přeložen z listopadového termínu, před nímž si devítinásobná zlatá slavice pádem způsobila zlomeninu ramene. Na pódiu s ní vystoupí její dlouholetý kolega Petr Rezek a doprovázet je bude skupina Boom! Band Jiřího Dvořáka.

Devítinásobná zlatá slavice převzala na svém koncertě 12.2.2014 v pražské Lucerně diamantovou desku Supraphonu za 10,120.000 prodaných zvukových nosičů. Zároveň na tomto vystoupení také oslavila 50 let na scéně populární hudby.

Převzetím diamantové desky se Zagorová stala druhým nejprodávanějším interpretem Supraphonu. Úspěšnější byl v tomto ohledu jen Karel Gott, kterému v roce 1992 udělil Supraphon diamantovou desku za 13 milionů prodaných nosičů.

Zpěvák a herec Václav Neckář u příležitosti 70. narozenin loni převzal diamantovou desku za prodej 7,600.700 nosičů. V loňském roce Supraphon udělil diamantovou desku také kytarovému virtuosovi Lubomíru Brabcovi za 438.000 prodaných zvukových nosičů a dirigentu Liboru Peškovi za 635.000 prodaných nosičů. V minulosti diamantovou desku převzali skupina Spirituál kvintet, Věra Špinarová, Jiří Suchý, Hana Hegerová, Jiří Schelinger, Karel Svoboda, Ivan Mládek, skupina Olympic nebo zástupci Divadla Spejbla a Hurvínka.

Za svoji kariéru nazpívala Zagorová přibližně 760 písní. Působila v několika souborech a v divadlech Apollo a Semafor, než pro ni Karel Vágner sestavil na přelomu let 1972/1973 doprovodný orchestr. Vystupovala s Michalem Prokopem, Petrem Rezkem, koncertovala ve východním bloku i západní Evropě. Vyhrála devětkrát za sebou anketu Zlatý slavík (1977-1985) a dokázala naplnit sportovní haly. Prosadila se i ve své původní profesi herečky, například ve filmu Trhák. Vystupovala v muzikálech Mona Lisa a Jack Rozparovač. V současné době Zagorová připravuje novinkové album, které by mělo vyjít u Supraphonu v květnu. Do autorského týmu přizvala vedle osvědčených autorů, jako jsou například Karel Vágner, Jiří Zmožek či Petr Malásek, i Juru Hradila z Tata Bojs. Nové nahrávky vznikají v produkci Dana Hádla.

Fotky a videa

Facebook