SPS + E!E - Pogotour 2012 / speciální host: Pandana (SK)

SPS + E!E - Pogotour 2012 / speciální host: Pandana (SK)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Metal / Punk / EMO. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Accept

ZMĚNA ČASU

Sportovní hala Euronics, Zlín

20.01.2018

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

Pořádný punkový večírek je tady!!! Dvě české punkové legendy se rozhodly si zahrát společně na jednom pódiu!!! A není to nikdo jiný než pražští SPS a příbramští E!E! Do Zlína přijedou společně rozjet pořádné pogo v pátek 19.10. 2012 od 20:00 a to do klubu Masters of Rock Café na Čepkově. Jako host vystoupí PANDANA ze Slovenska!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Dvě české punkové legendy SPS a E!E přijedou do Zlína v rámci svého Pogotour 2012!

Pořádný punkový večírek je tady!!! Dvě české punkové legendy se rozhodly si zahrát společně na jednom pódiu!!! A není to nikdo jiný než pražští SPS a příbramští E!E! Do Zlína přijedou společně rozjet pořádné pogo v pátek 19.10. 2012 od 20:00 a to do klubu Masters of Rock Café na Čepkově. Jako host vystoupí PANDANA ze Slovenska!

Již počtvrté budete moci vidět tyto dvě punkové legendární kapely vedle sebe na společném turné. Celý cirkus odstartuje 28. září v Kolíně, poslední koncert je naplánován na 1. prosince v Zadních Zborovicích, kde zpěvák skupiny E!E Bořek Řehoř zároveň oslaví své narozeniny. Celé turné bude mít jedenáct zastávek, skupiny přidaly více hraní na Moravě oproti minulým ročníkům. "Nechtěli jsme objíždět stále dokola stejná místa, vybrali jsme si pět z minulého roku, zbytek míst je buď nových, nebo těch, kde jsme dlouho nehráli" říká baskytarista skupiny SPS Skleník. Jako vrchol turné berou kapely pražský koncert, který je naplánován na 12. října v Rock Café, které se loni podařilo vyprodat. E!Ečka letos slaví 25 let od svého vzniku a v květnu natočili novou desku s názvem 2012. SPS slibují obměnu svého playlistu a zařazení nového singlu, na který připravují klip."Přijďte se zahřát před poslední zimou" vzkazují E!Ečka s odkazem na poslední studiový počin s koncem světa. Příznivci klasického českého punku by si tuto příležitost neměli nechat ujít.

Obě punkové smečky předvedou pořádné pogo v pátek 19.10.2012 od 20:00 v klubu Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově!!! Protože PUNK´S NOT DEAD!!!

Fotky a videa

Facebook