Tarja Turunen & Mike Terrana - Beauty and The Beat

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Metal / Punk / EMO. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

W.A.S.P. World Tour

Sportovní hala, Hluk

24.11.2017

Textures (NL)

Futurum Music Bar, Praha 5

25.11.2017

Cena: 690 - 1.290 Kč

POZOR! Nově přidané představení se uskuteční 5. 4. 2013 od 20 hodin v Kongresovém Centru ve Zlíně a již nyní můžete na toto přidané představení kupovat vstupenky!

Doporučen společenský oděv.

 

POZOR! TARJA TURUNEN a MIKE TERRANA - unikátní show Beauty and the Beat za doprovodu zlínské Filharmonie Bohuslava Martinů podruhé vyprodávají sál Kongresového Centra ve ZLÍNĚ!

 

Ano! Neuvěřitelné se stává skutkem! Fenomenální metalové duo TARJA TURUNEN a MIKE TERRANA ve své hudební show "Beauty and The Beat", podtrženou dokonalou harmonií zlínské Filharmonie Bohuslava Martinů podruhé zcela vyprodává sál zlínského Kongresového Centra!  Původní termín koncertu 6. 4. 2013 byl velmi brzy zcela vyprodán a pořádající agentura Pragokoncert vyjednala druhý, přidaný termín pro ZLÍN - 4. 4. 2013! Umění těchto světových metalových ikon za doprovodu Filharmonie je zkrátka natolik prestižní záležitostí, že i druhý, přidaný termín 4. 4. 2013 je již nyní, necelé 3 měsíce před akcí, rovněž zcela VYPRODÁN! Zájem o toto představení však neustává, a tak se agentura Pragokoncert a management Tarji Turunen, Mikea Terrany a Filharmonie Bohuslava Martinů dohodli na přidání dalšího, již posledního termínu této show pro ZLÍN! Nově přidané představení se uskuteční 5. 4. 2013 od 20 hodin v Kongresovém Centru ve Zlíně a již nyní můžete na toto přidané představení kupovat vstupenky! K dostání jsou ve všech obvyklých předprodejích, objednávejte i zde.

 

E-ticket lze na koncert zakoupit v Praze.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

TARJA TURUNEN & MIKE TERRANA jsou "BEAUTY AND THE BEAT"!

 

Unikátní hudební spojení nezaměnitelného hlasu půvabné metalové královny TARJI TURUNEN s dravým uměním nezkrotného amerického bubeníka MIKEA TERRANY a dokonalou harmonií zlínské Filharmonie Bohuslava Martinů slaví první úspěch - jejich představení "Beauty and The Beat" naplánované na 6. 4. 2013 do nejmodernějšího koncertního sálu v ČR, do kongresového centra ve ZLÍNĚ, hlásí VYPRODÁNO!  Je to první vyprodaný koncert roku 2013! Pro neutuchající ohromný zájem o toto představení se agentura Pragokoncert, management Tarji Turunen, Mikea Terrany a Filharmonie Bohuslava Martinů dohodli na přidání dalšího termínu této show pro ZLÍN. Nově přidané představení se uskuteční 4. 4. 2013 od 20 hodin v Kongresovém Centru ve Zlíně a již nyní můžete na toto přidané představení kupovat vstupenky!

 

Na jaro 2013 se pro vás chystá zcela unikátní hudební show! Krásný hlas půvabné metalové královny TARJI TURUNEN se smísí s dravým uměním nezkrotného amerického bubeníka, zapsaného v Guinessově knize rekordů, MIKEA TERRANY a s dokonalou harmonií zlínské filharmonie Bohuslava Martinů a pěveckého sboru a vzniká unikátní projekt nazvaný příznačně BEAUTY AND THE BEAT!

Toto jedinečné spojení metalových ikon se symfonickým orchestrem funguje a tato zbrusu nová show Tarji a Mikea bude u nás k vidění na jaře 2013 hned 3x!

4. 4. 2013 20:00 ZLÍN, Kongresové Centrum - nově přidaný termín!
6. 4. 2013 20:00 ZLÍN, Kongresové Centrum - VYPRODÁNO!

7. 4. 2013 20:00 PRAHA, Kongresové Centrum

Show, naplánovaná na 6. 4. 2013 ve ZLÍNĚ, v překrásných prostorách Kongresového Centra byla velmi brzy vyprodána, a tak se pořádající agentura Pragokoncert rozhodla přidat ještě další termín pro ZLÍN, a to 4. 4. 2013 v Kongresovém Centru. 7. 4. 2013 pak Tarja a Mike vystoupí v Kongresovém Centru v PRAZE!

Tuto skvělou hudební událost jara byste si neměli nechat ujít!

Tarja a Mike představí spolu s Filharmonií Bohuslava Martinů a pěveckým sborem to nejlepší z klasické hudby, muzikálů a Tarjiny sólo tvorby.

Vysoce hodnotný umělecký zážitek zaručen!

 

 

Kde:

  • Různá místa v ČR, ,

Web: http://www.tarjaturunen.com/
Pořadatel: http://www.pragokoncert.com

Fotky a videa

Facebook