Devildriver

Devildriver

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Metal / Punk / EMO. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

Persistence Tour 2018

Hatebreed, Madball, Terror, Power Trip, Broken Teeth, Insanity Alert

Sono Centrum, Brno

24.01.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Americká metalová formace DEVILDRIVER vystoupí v rámci svého evropského turné také 5. června v Praze v klubu Rock Café. Jeden z nejznámějších světových představitelů hudebního stylu groove-metal zde bude propagovat zejména své rok staré album „Beast“.

DEVILDRIVER byli založeni v roce 2002 v Kalifornii na základech kapely Coal Chamber. V čele s frontmanem Dezem Fafarou upoutali již svou debutovou nahrávkou „DevilDriver“ z roku 2003. Celosvětový věhlas pak kapele přinesla zejména třetí deska s názvem „The Fury of Our Makers Hand“, která byla velmi kladně přijata jak ze strany fanoušků tak i kritiky. Celkový úspěch podtrhly účasti na akcích jako Download nebo Ozzfest.

V loňském roce jim vyšla deska „Beast“, na kterou by měl velmi brzy navázat její nástupce a dle slov kapely se na něm již velmi intenzivně pracuje

Facebook