Powerwolf

Powerwolf

Amaranthe, Kissin’ Dynamite

Němečtí heavy metaloví giganti POWERWOLF vyrazí na konci roku na "Wolfsnächte Tour 2018". V České republice se představí 3. listopadu 2018 v pražském Forum Karlín.

Termíny a místa konání:

Forum Karlín, Praha | Zobrazit na mapě

3.11.2018 20:00 Forum Karlín - stání Vstupenky
3.11.2018 20:00 Forum Karlín - stání u podia Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti Ticketmaster Česká republika, a.s., a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Na podzim vyráží metalová smečka POWERWOLF na WOLFSNÄCHTE TOUR 2018. Jednou ze zastávek bude také pražské Forum Karlín!
Němečtí heavy metaloví giganti POWERWOLF vyrazí na konci roku na "Wolfsnächte Tour 2018". S novým albem v zádech se vlci zastaví v největších evropských městech, aby oslavili mimořádnou heavy metalovou mši se svými fanoušky.

Jak popisuje Matthew Greywolf (Powerwolf): „Buďte připraveni na úžasné pódiové shows a bláznivé noci plné metalového šílenství“.

V České republice se představí 3. listopadu 2018 v pražském Forum Karlín.

Na turné bude POWERWOLF doprovázet mimořádně silná dvojice kapel - švédská melodic metalová střela AMARANTHE a německá hardcorová pětka KISSIN 'DYNAMITE. Bude to neskutečná show a silný zážitek, a to si nemůžete nechat ujít!

Fotky a videa

Facebook