Sex Pissed Dolls

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Metal / Punk / EMO. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Protest the Hero (CAN), Norma Jean (US)

ZRUŠENO

Futurum Music Bar, Praha 5

18.07.2018

Loudness (JPN)

support: MetalCraft

Hudební klub Nová Chmelnice, Praha

29.07.2018

Výhodný nákup

Cena: 290 Kč, v den koncertu a na místě ve výši 480 Kč

Britské punkerky The Sex Pissed Dolls to rozjedou v Rock Café
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Britské punkerky The Sex Pissed Dolls to rozjedou v Rock Café

V Praze, 18. ledna - Pětice nabroušených dračic, která dává rockové a punkové klasice nový nevídaný říz a sex appeal, přistane 14. března v pražském Rock Café. The Sex Pissed Dolls jsou jednou z nejvyhledávanějších live kapel ve Spojeném království. Písničkám The Clash, The Sex Pistols, Nirvany, Blondie, Buzzcocks ale i Talking Heads dávají tyhle ostré roštěnky nevídaný drajv a nemenší silou disponují i jejich vlastní songy.
„Pecky jako Save the Queen, Pretty Vacant nebo EMI, jsou vypáleny a přetaveny s tak skvělou energií, že somotní členové Pistolí by před nimi měli smeknout své umaštěné hučky..." píše o zážitcích z koncertu recenzent serveru invernessgigs.co.uk a jeho kolega z Project Metal Music píše nadšeně: „To co dělá těch pět holek je ztělesněním čistého ducha punku. Skvělá bubenice Anna Key připomíná legendárního Keithe Moona, Nancy Doll je brilantní zpěvačka, která ví jak pracovat s davem, to je čistý punk! Kytaristky Kitty Vacant a Connie Rotter, stejně jako basistka Jilly Idol ovládají stagea hrají přesně tak, jak je třeba."

The Sex Pissed Dolls, pětice pekelně rozjetých holek z anglického Blackpoolu, vystoupí v pražském Rock Café ve středu 14. března od 20 hodin, předprodej bude zahájen .... v síti ....

The Sex Pissed Dolls vznikly jedné noci roku 2014 kolem třetí ráno, na konci jednoho povedenýho mejdanu v západoanglickém Blackpoolu, kde budoucí manažer kapely Paul Smith pustil Nancy svoje oblíbené punkové nahrávky ze 70. let. Po pár měsících byla kapela na světě a hned způsobila v UK malé zemětřesení. Jejich explozívní vysokooktanové koncerty, namíchané z punkové a rockové klasiky i vlastních skladeb se staly záhy pověstnými a katapultovaly je do velkých klubů a na festivaly. Dámy hrály dvakrát na legendárním Isle of Wight Festivalu, kde si loni hravě poradily i s hlavní scénou, dostaly pozvání zahrát i na F1 British Grand Prix. Byly headlinery řady dalších britských festivalů, sdílely pódia například s Texas, Rodem Stewartem, Razorlight, The Buzzcocks, Adam Ant, The Pretenders, The Kaiser Chiefs nebo s The Damned. A teď se chystají zbořit jeden z nejstarších pražských klubů Rock Café.

Fotky a videa

Facebook