Accept

Accept

ZMĚNA ČASU

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Metal / Punk / EMO. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Faust Rockopera

RockOpera Praha, PRAHA 7

19.06.201805.12.2018

Iron Maiden

Letiště Letňany, Praha

20.06.201820.06.2018

Accept - The Rise of Chaos World Tour 2017/2018
POZOR ZMĚNA ČASU! Původní čas: 20:00 hodin / Nový čas: 19:30 hodin

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Legendární ACCEPT vydají 3. srpna nové studiové album a vyráží na světové turné.

V Česku se představí na jediném koncertě ve zlínské hale Euronics! V historii světového heavy metalu není mnoho kapel, které mohou slavit megaúspěšný průlom několikrát v kariéře. ACCEPT se to však daří opakovaně. Za svou neuvěřitelně dlouhou dobu působení zůstávají stále plní energie a vydávají jedno výborné album za druhým, s kterými slaví úspěchy po celém světě a sbírají nesčetná ocenění. A letos tomu není jinak. Kytarista Wolf Hoffmann, který se rád označuje za přirozeného perfekcionalistu říká, že má silné nutkání neustále něco tvořit a nemá rád odpočinek. A tak se ACCEPT opět vrací v plné síle a chystají pro své fanoušky další studiový počin. Album vychází již 3. srpna a Accept ho hodlají představit na stejnojmenném turné The Rise of Chaos World Tour 2017/2018. Jak jinak než ve stabilní sestavě se skvělým zpěvákem Markem Tornillem.

V rámci turné ACCEPT samozřejmě nevynechají zastávku také v České republice. Jedinou show ACCEPT u nás odehrají 20. ledna 2018 ve zlínské hale Euronics. Tak si to nenechte ujít! Vstupenky na koncert zakoupíte za zaváděcí ceny platné do 31.8.2017.

Fotky a videa

Facebook