Serious Black "Magic World Tour"+ special guest Herman Frank

Serious Black "Magic World Tour"+ special guest Herman Frank

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Metal / Punk / EMO. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Yat - Kha (Tuva)

Futurum Music Bar, Praha 5

Gaia Mesiah TeleporTour 2017

Přidaný koncert

Lucerna Music Bar, Praha

Serious Black na podzim ve Zlíně! Oblíbená melodická banda představí zbrusu nové album a přiveze speciálního hosta Hermana Franka!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

SERIOUS BLACK na podzim ve Zlíně! Oblíbená melodická banda představí zbrusu nové album a přiveze speciálního hosta Hermana Franka!

Vyznavači melodického power metalu těšte se! Na podzim vás čeká koncert skvělých SERIOUS BLACK! Inspirováni euforií fanoušků nasbírali síly po úspěšném turné k poslednímu albu »Mirrorworld« a začali makat na třetím studiovém kousku s názvem »Magic«, které vyjde na konci léta. Práce na novém mistrovském díle probíhá v neuvěřitelné souhře členů z Ameriky, Německa, Řecka a České republiky.
Očekávejte exkluzivní představení nového, perfektně melodicky vyladěného alba v rámci „Magic World Tour“! Koncert se uskuteční 23. září ve zlínském Masters of Rock Café. Speciální hosté koncertu budou ex-kytarista ACCEPT a producent SAXON - Herman Frank, Rick Altzi z MASTERPLAN, Andre Hilgers exRAGE a Michael Müller z JADED HEART!

Na koncert SERIOUS BLACK vás v tento večer připraví rockovka MY OWN GHOST a power metalová banda STORMHAMMER!

Poslechněte si song „High And Low“ a nalaďte se na živé vystoupení…

Fotky a videa

Facebook