Sabaton (SWE) + Accept (GER)

Sabaton (SWE) + Accept (GER)
E-Ticket
Co je E-Ticket?

Změna začátku koncertu

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Metal / Punk / EMO. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

Persistence Tour 2018

Hatebreed, Madball, Terror, Power Trip, Broken Teeth, Insanity Alert

Sono Centrum, Brno

24.01.2018

SABATON (SWE) “The Last Tour“ 2017 + ACCEPT (GER). Po letošních beznadějně vyprodaných vystoupeních v pražském Foru Karlín a zlínské hale Euronics se po roce SABATON vrací zpět do své oblíbené České republiky! Spolu s velmi speciálním hostem ACCEPT v rámci “The Last Tour“ 2017 zavítá do pražské Tipsport Arény! Předkapelou koncertu budou TWILIGHT FORCE!

POZOR! Změna začátku koncertu, původně 20:00 hodin, nyní 19:00, viz harmonogram koncertu

 

line-up koncertu

18:00 otevření haly
19:00 - 19:30 TWILIGHT FORCE
20:00 - 21:00 ACCEPT
21:30 - 23:00 SABATON

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

SABATON (SWE) “The Last Tour“ 2017 + ACCEPT (GER)

Sabaton vyprodal dva měsíce dopředu největší koncert svého evropského tour - pražskou Tipsport Arénu!

Ano, je to tak! Švédský metalový tank se těší v Česku vskutku velké popularitě! Poté co zpěvák Joakim Brodén šokoval širokou veřejnost pátým místem v anketě Český slavík, je na pořadu dnešního dne další superlativní zpráva. Sabaton dva měsíce před svým pražským koncertem beznadějně po strop vyprodal Tipsport Arénu a je zde 4. března připraven rozpoutat metalové peklo! Asistovat mu u toho bude německá legenda Accept! Vstupenky na tento večer již tedy nejsou k mání, a tak ten, kdo chce vidět Sabaton u nás, tak si může zakoupit ještě vstupenky na letní svátek metalu, na festival Masters of Rock, jehož jsou Sabaton hlavní hvězdou a pro něž chystají zcela unikátní show! Vystoupí zde za doprovodu zlínské Filharmonie Bohuslava Martinů se zcela speciálním setlistem písní, zahrnující i skladby, které nikdy kapela naživo nehrála. A toto speciálně sestavené show pro festival Masters of Rock bude jediným show v Evropě, kde Sabaton vystoupí za doprovodu filharmonie! U toho musíte být!

Fotky a videa

Facebook