Symphony X - Underworld European 2016 Tour - MYRATH (TN)

Symphony X  - Underworld European 2016 Tour - MYRATH (TN)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Metal / Punk / EMO. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Cradle of Filth + very special guest Moonspell

Různá místa v ČR

19.01.2018

Accept

ZMĚNA ČASU

Sportovní hala Euronics, Zlín

20.01.2018

Američtí progmetalisté SYMPHONY X na jediném koncertě v rámci evropského turné v ČR! Special guest MYRATH (TN)
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Američtí progmetalisté SYMPHONY X na jediném koncertě v rámci evropského turné v ČR!

Vždy vyzrálý, kvalitní a chytlavý progmetal. Přesně tak hraje kapela, která je již 20. let na scéně. Jejím mozkem je geniální vokalista Russell Allen spolu s bezchybným kytaristou Michaelem Romeem. SYMPHONY X přicházejí s novým albem, které vyšlo začátkem léta. Jedenáctá deska „Underworld“ je inspirovaná dílem jednoho z nejvýznamnějších italských básníků všech dob, Dantem Alighierym, jeho Božskou komedií. Nyní přichází svou nahrávku představit také do ČR!
Američtí progresivní powermetalisté SYMPHONY X si na podporu aktuálního alba „Underworld“ naplánovali evropské turné. Na jaře, přesněji 11. března se zastaví spolu s tuniskou kapelou MYRATH ve zlínském Masters Of Rock Café. Nenechte si ujít neobyčejný hudební zážitek!

Facebook