Blaze Bayley (ex - Iron Maiden), Twin Dragons

Blaze Bayley (ex - Iron Maiden), Twin Dragons

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Metal / Punk / EMO. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

Persistence Tour 2018

Hatebreed, Madball, Terror, Power Trip, Broken Teeth, Insanity Alert

Sono Centrum, Brno

24.01.2018

Výhodný nákup

Cena: vstupné se bude postupně zvyšovat

Druhý listopadový čtvrtek vystoupí v Městském společenském domě v Kolíně, bývalý zpěvák legendární metalové královny – Iron Maiden, BLAZE BAYLEY za doprovodu tvrdě blues-rockové americko-italské party TWIN DRAGONS a českým hostem – dívčí metalové skupiny THE AGONY. Toto podzimní společné turné bude obsahovat pouze několik evropských zastávek (z toho ta kolínská by měla být jediná v ČR), k 15. Výročí vydání mega úspěšného alba Sillicon Mesiah.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

BLAZE BAYLEY (ex – Iron Maiden), TWIN DRAGONS (USA/It)

Support: THE AGONY

12.11.2015 – Kolín, Městský společenský dům

Druhý listopadový čtvrtek vystoupí v Městském společenském domě v Kolíně, bývalý zpěvák legendární metalové královny – Iron Maiden, BLAZE BAYLEY za doprovodu tvrdě blues-rockové americko-italské party TWIN DRAGONS a českým hostem – dívčí  metalové skupiny THE AGONY. Toto podzimní společné turné bude obsahovat pouze několik evropských zastávek (z toho ta kolínská by měla být jediná v ČR), k 15. Výročí vydání mega úspěšného alba Sillicon Mesiah.

BLAZE BAYLEY se dostal do celosvětového podvědomí především svým pětiletým  působením v jedné z nejvýznamnějších heavy metalových skupin vůbec – IRON MAIDEN. Do obecného rockového podvědomí však vstoupil již mnohem dříve, již někdy v roce 1984, kdy se stává frontmanem nové britské hard rockové bandy WOLFSBANE. Vydávají společně 4 studiová a jedno živé album.

V roce 1993 otřese rockovým světem, že zpěvák Bruce Dickinson odchází z mega úspěšných IRON MAIDEN na sólovou dráhu a uvolňuje se tento post. Kapela vyhlašuje konkurz na nového frontmana a vybírá si z tisíců uchazečů na toto místo, právě BLAZE BAYLEYHO. Tím se odstartuje jeho kariéra, doslova světová a zároveň se rozpadá mateřská skupina WOLFSBANE.

V řadách IRON MAIDEN několikrát objede celý svět a vidí ho doslaova miliony fanoušků. Za tu dobu stihnou vydat dvě studiová alba : „The X Factor“ a „Virtual XI“ a výběrové „Best Of The Beast“.

V lednu 1999 se do skupiny vrací Bruce Dickinson a Blaze startuje sólovou dráhu – hned v březnu téhož roku zakládá vlastní kapelu BLAZE. Od roku 2007 mění název na BLAZE BAYLEY a pod touto hlavičkou vystupuje doposud. Ačkoli má na svém kontě od té doby dalších 10, převážně skvělých metalových alb – část jeho koncertního setu tvoří právě nahrávky,  na kterých se autorsky podílel v řadách IRON MAIDEn. Každé jeho vystoupení je skvělým rockovým zážitkem.

TWIN DRAGONS – americko-italská, „tvrdě“ blues-rocková kapela, s často se měnící sestavou  kolem frontmana Nathaniela Petersona, se v minulosti představila českému publiku již několikrát.

NATHANIEL PETERSON pochází z indiánské rodiny a narodil se v Memphisu, stát Tennessee. Záhy po narození se rodina stěhuje do Detroitu a ještě v dětském věku se malý Nathaniel chápe baskytary a zůstává nástroji věrný už napořád. Brzy se důvěrně seznamuje, koncertuje a jamuje s umělci s celých Spojených států a. Protože se nikdy nesoustředí pouze na jeden vyhraněný styl, tak v průběhu 60-tých let vystupuje např. s Mitchem Ryderem, Tim Buckleyem, Rusty Dayem ale i třeba Iggy Popem. Sedmdesátá léta tráví s mnoha různými umělci na turné po USA a Evropě. Po návratu do USA v 80.roce nahrává v Los Angeles své sólové album se skupinou  pojmenovanou Mama Roo. Znovu se vydává na nekonečné turné a postupně vystupuje např. s Coco Montoyou od Johna Mayalla, Jamesem Armstrongem z Albert Collins Bandu, Jimem Keltnerem od Erica Claptona, Kenny Logginsem, Spencerem Davisem, Stevem Lukatherem a Jeffem Porcarem z Toto a nekonečnou řadou dalších. Příchodem 90-tých let pokračuje na nahrávání a komponování s mnoha dalšími umělci, mezi kterými je nutné jmenovat Keitha Richardse z Rolling Stones, Petera Greena z Fleetwood Mac, členy Howlin´ Wolf atd., až zakotví na pět let jako zpěvák a baskytarista SAVOY BROWN. Po odchodu z kapely se opět vrhá do nekonečného maratonu různých turné a nahrávání alb s různými umělci, až zakotví ve skupině TWIN DRAGONS.

Kolínskému publiku se představí v sestavě: Nathaniel Peterson (Savoy Brown) – zpěv, Don Roxx (Eric Martin Band) – baskytara, Fabio Cerrone (Tony Martin) – kytara, Nazzarenio Zacconi (TM Stevens) – kytara a Manuel Togni (Uli Jon Roth) – bicí.

THE AGONY – tato mladá, ale skvěle „našlápnutá“ dívčí kapela odstartuje celý večer svým setem, plným pozitivní energie a poctivého rock´n´rollu. Těsně před svou první britskou šňůrou představí svou hudbu kolínskému publiku ,což bude o to zajímavější, že část kapely je zde vyloženě v domácím prostředí. Kromě vlastní řady koncertů, již vešly v podvědomí také  „předskakováním“ takovým hvězdám rockového nebe, jako jsou britské GIRLSCHOOL nebo „šílený“ bubeník MIKE TERRANA (ex-Rage, Tarja).

Fotky a videa

Facebook