Suicidal Angels, Dr. Living Dead, Angelus Apatrida

Suicidal Angels, Dr. Living Dead, Angelus Apatrida

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Metal / Punk / EMO. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Cradle of Filth + very special guest Moonspell

Různá místa v ČR

18.01.201819.01.2018

Accept

ZMĚNA ČASU

Sportovní hala Euronics, Zlín

20.01.2018

Nová vlna thrash metalu v únoru zaplaví i Zlín - přivalí se SUICIDAL ANGELS, DR. LIVING DEAD! a ANGELUS APATRIDA.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Nová vlna thrash metalu v únoru zaplaví i Zlín - přivalí se SUICIDAL ANGELS, DR. LIVING DEAD! a ANGELUS APATRIDA.

Řekové SUICIDAL ANGELS oznámili druhou část koncertní šňůry Conquering Europe Tour - Out for Blood a nás těší, že cestu najdou i k nám. Nick, Chris, Angel a Orfeas na cestách skrz celou Evropu rozjedou pořádný metalový tanec v sobotu 21. února 2015 ve Zlíně, v Masters of Rock Café. Aténský kvartet doteď sklízí slova chvály za desku, jež vydal letos v lednu - za excelentní, agresivní album „Divide and Conquer“, které je vynikajícím vzorkem současného evropského thrash metalu.

SUICIDAL ANGELS s sebou na Moravu přivezou i mistry severského crossoveru - Švédy DR. LIVING DEAD!, jejichž riffy se zalíbí na první poslech. Dalším speciálním hostem turné budou Španělé ANGELUS APATRIDA - ti před 15 lety začínali s heavy / power metalem, ale časem konvertovali k poctivému thrash metalu. Těsně před začátkem turné jim vyjde už pátá studiovka. A ještě jednoho do hry vám oznámíme co nevidět.

Přidejte se taky k moshing crew ve Zlíně se SUICIDAL ANGELS, DR. LIVING DEAD! a ANGELUS APATRIDA. Thrash ‘till Death!

Facebook