Deathstars (SWE)

Deathstars (SWE)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Metal / Punk / EMO. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

Persistence Tour 2018

Hatebreed, Madball, Terror, Power Trip, Broken Teeth, Insanity Alert

Sono Centrum, Brno

24.01.2018

Výhodný nákup

Cena: platná do 31.8.2014. Poté se bude zvyšovat.

Temná generalita DEATHSTARS vydá nové album a na podzim se přihlásí i u nás!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Temná generalita DEATHSTARS vydá nové album a na podzim se přihlásí i u nás! Švédská death glamová skupina v uniformách DEATHSTARS, letos hrající patnáctým rokem, oznámila posunutí vydání nové desky na konec léta a zároveň své příznivce potěšila programem nadcházející Claws Through Europe Tour 2014. Tato gotická parta, z níž se nedávno stala čtveřice (Whiplasher Bernadotte, Nightmare Industries, Skinny Disco a Vice se rozloučili s přítelem, kytaristou Catem Casino), nás přijede posekýrovat 18. října do pražské MeetFactory a 19. října v Masters of Rock Café ve Zlíně. Přijďte si taky zakalit s DEATHSTARS a zjistit, čemu se tato industriální brigáda přiučila při hraní s CRADLE OF FILTH, KORN nebo na posledním turné RAMMSTEIN. Vstupenku za zaváděcí cenu si objednejte odsud nebo kupte v obvyklých předprodejích.

„Death Dies Hard“ (2009) „Cyanide“ (2006) „Synthetic Generation“ (2003)

Kde:

  • Různá místa v ČR, ,

Fotky a videa

Facebook