Amorphis

Amorphis

Změna místa konání

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Metal / Punk / EMO. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Marilyn Manson (US)

Support: Amazonica

Tipsport arena, Praha

19.11.2017

Cena: 590 Kč

Novinka ze stáje AMORPHIS! Jednou ze zastávek turné bude i Praha.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Pionýři finského „dark metalu“ - kapela kolem Tomiho Joutsena AMORPHIS - přijali pozvání a s aktuální deskou „Circle“ (na které se produkčně podepsal Peter Tägtgren) se zastaví i v Praze. Vyznavači melancholického rocku se s nimi potkají na jediné show u nás, a to v rámci aktuální Circle World Tour. Koncert AMORPHIS a jejich speciálního hosta se chystá na sobotu 15. března 2014 do Storm Clubu (donedávna Matrix) v Praze. Nachystejte se taky!

Udělejte si radost pod stromečkem a pořiďte si vstupenku za zvýhodněnou zaváděcí cenu 550,- Kč (platnou jen do 31. prosince) ještě dnes.

http://www.youtube.com/watch?v=mDpEBMHRp4g

Fotky a videa

Facebook