Amaranthe (SWE), Deals Death (SWE), Smash Into Pieces (SWE)

Amaranthe  (SWE), Deals Death (SWE), Smash Into Pieces (SWE)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Metal / Punk / EMO. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

W.A.S.P. World Tour

Sportovní hala, Hluk

24.11.2017

Textures (NL)

Futurum Music Bar, Praha 5

25.11.2017

Cena: 590,- Kč

Švédská senzace AMARANTHE vystoupí v rámci evropské tour taky v Praze!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Švédská senzace AMARANTHE vystoupí v rámci evropské tour taky v Praze!

Sličná slečna Elize Ryd se svou kapelou zavítá ze skandinávské domoviny do naší vlasti, kde má na 2. dubnový večer naplánováno dostaveníčko s fandy. Show skupiny AMARANTHE proběhne ve Storm Clubu v Praze a bude to její návrat do Čech po dlouhých dvou a půl letech. Příznivci na Moravě měli příležitost užít si jemného vokálu Elize, čistého hlasu Jakea i toho obhroublého Andyho, obalené chytlavými refrény se silnými riffy, letos naposledy ve Vizovicích na Masters, kde výkon AMARANTHE sklidil obrovský úspěch. I proto se tato mladá šestice (od října s Henrikem místo Andrease), která tak umně fúzuje metalcore s pop metalem a melodickým death metalem, ráda vrátí do Prahy, protože ví, že ji u nás čeká vřelé přijetí. S AMARANTHE na „The Invincible Tour“ jedou i podobně hudebně zaměření sousedé z Göteborgu DEALS DEATH a mladí, ale zkušení krajani - repre moderního arena rocku SMASH INTO PIECES, kteří koncertovali mj. s ALTER BRIDGE. Trojitá dávka současného severského rocku na jednom pódiu - bude to vydařená akce. Storm Club Praha - 2. dubna 2014.

VIDEO:

AMARANTHE - „The Nexus“ - http://www.youtube.com/watch?v=SxOybZcRXhI

DEALS DEATH - „Point Zero Solution“ - http://www.youtube.com/watch?v=Jn-cedHQg2A

SMASH INTO PIECES - „Colder“ - http://www.youtube.com/watch?v=5CZEvZMNrS4

Fotky a videa

Facebook