Annihilator (CAN)

Annihilator (CAN)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Metal / Punk / EMO. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Cradle of Filth + very special guest Moonspell

Různá místa v ČR

18.01.201819.01.2018

Accept

ZMĚNA ČASU

Sportovní hala Euronics, Zlín

20.01.2018

Výhodný nákup

Cena: platí do 31. 8. 2015, poté se bude zvyšovat.

Bez debaty nejlepší kanadská metalová kapela ANNIHILATOR - se na samém začátku příštího podzimu ukáže v klubu Masters of Rock Café. V rámci Europe In The Blood Tour se zastaví 22. října 2015 ve Zlíně a nabídne krkolomnou show plnou thrash metalových klasik.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

ANNIHILATOR v říjnu 2015 udeří na Zlín! Bez debaty nejlepší kanadská metalová kapela ANNIHILATOR - se na samém začátku příštího podzimu ukáže v klubu Masters of Rock Café. V rámci Europe In The Blood Tour se zastaví 22. října 2015 ve Zlíně a nabídne krkolomnou show plnou thrash metalových klasik. Včetně hitů ze stále aktuálního alba „Feast“ a… možná i šleh z nové desky, na níž kapela začala dělat letos v září. ANNIHILATOR, kteří vznikli před 30 lety v hlavním městě Ottawa, dnes hrají v sestavě Jeff Waters (kytara, zpěv), Dave Padden (zpěv, kytara), Oscar Rangel (basa) a Mike Harshaw (bicí). „Bratři“ Jeff a Dave (kteří dokonce slaví narozeniny ve stejný den) jsou jedinými stálými členy skupiny. Další kolegy si „najímají“ a hodně často mění, ovšem jejich desky jsou jedna za druhou úspěšnější. Jak u fanoušků, tak u kritiků. Loňské CD „Feast“ se stalo nejprodávanější studiovkou ANNIHILATOR za posledních 18 let! Nehorázně divoký metalový mejdan s ANNIHILATOR proběhne 22. října 2015 v Masters of Rock Café Zlín. Nepropásněte thrash té nejvyšší kvality a vstupenku za cenu 550,- Kč (cenu platnou do konce srpna 2015) si objednejte z tohoto webu.

Fotky a videa

Facebook